Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan, akinek különleg...

Van itt olyan, akinek különleges, nem hétköznapi a kapcsolata a gyermekével? Elsősorban pozitív értelemben

Figyelt kérdés
Gondolok itt valamilyen fura szokásra, rutinra, de tényleg bármi szóbajöhet, aki szeretne, írhat privátban is. Én is anyukaként írok, egy lányom van akit egyedül nevelek.

ma 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
He?
ma 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokat beszélgetek vele az ő szintjén mindenről, ami érdekli.

Ez ma már sajnos nem számít természetesnek :/

ma 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2

Sajnos ez így van. Én is igyekszem beszélni vele mindenről, és fő hogy őszintén. Lehet most meg fogtok kövezni de én nem vagyok híve a gólyás meg egyéb meséknek. Egyszer úgy is meg kell tudnia, szerintem sokkal jobb ha, a saját szintjén persze, de mindig az igazat mondjuk, mintha felépítünk egy mesevilágot amit úgy is mi fogunk lerombolni benne 12-13 éves korában. Vagy az internet :-) Na de ez csak egy példa volt a részemről

ma 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
A különleges, nem hétköznapi kapcsolat soha nem pozitív. Abban valami beteges van. Egy normális szülő-gyerek kapcsolat nem különleges, mindkettő a saját szerepe szerint viselkedik. Van egy olyan érzésem, hogy te a gyerekeddel való szimbiózisban keresed a boldogságodat magányoldás céljából.
ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!