Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy lány segít megtervezni,elő...

Egy lány segít megtervezni,előkészülni, édesanyjának esküvőjét,utána közlik hogy nem vehet részt rajta??

Figyelt kérdés
A férfinak a szülei vallásosak,ezért nem fogadták volna el hogy a nő már házas volt és van egy gyereke,mit gondoltok erről?? A lány szemszögéből?

tegnap 21:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Na de hol van a vőlegény? Neki kellett volna közölni a szülőkkel,hogy ez van ezt kell szeretni! Az ő választása csendben összeházasodnak és kész. A szülők vallásosak elvált ember nem házasodhat egyházi szertartás szerint hacsak az egyház nem bontsa fel a házasságot. Ezt hogy oldották volna meg?
tegnap 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
23%

1: utána kozlik: kik közlik??

2: a ferfinak a szülei vallásosak : melyik ferfinak?? Az új ferjnek vagy a regi exnej vagy a lány baratja ,ki ez a FÉRFI es kik a szülei?

Es mi koze a ferfibak a szuleihez?

3: a lány szemszögéből: mi a lány szemszögéből mi köze ahoz a férfihoz a lánynak?

Basszus csak én nem értem??


Fogalmazd meg normálisan

tegnap 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

22# es kik közlik hogy nem vehet részt az esküvőn??

Az új férj vagy kik?

Ez annyira nonsens mi az hogy nem fogadják el a lanyt , hat nem értem

tegnap 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

5# az édesanya sírt, bocsánatot kért:

kitől es miért kért bocsánatot?


Basszus ez annyira gáz ez az egész minek kér bocsánatot és kitől mi ez az egész

tegnap 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom a lányától kért bocsánatot, amiért nem vehetett részt az esküvőn!
tegnap 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!