Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is csinál ilyet az apja?

Másnak is csinál ilyet az apja?

Figyelt kérdés

Nekem folyamatosan csapkodja a fenekem a férjem, anyám, húgom, húgom palija, (igazából bárki) előtt. Ezért én már többször szóltam neki, hogy ez engem zavar és hagyja abba, de folyamatosan csinálja.

22 éves vagyok, házas, jelenleg terhes és van már egy fiam.

Másnak is csinált/csinál ilyet a saját apja?



#apa #Undorodom tole
ma 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem, soha nem tett ilyet. Ha még csak nem is szexuálistöltetű a szándék, úgyis gáz, mivel már szóltál neki, hogy zavar és hagyja abba.


Férjed mit szól hozzá? Tud róla egyáltalán?

ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy a férjem előtt (IS) csinálja.

Férjemet nem igazán érdekli ő poénnak veszi

ma 14:54
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Elolvastam, hogy előtte is csinálja.

Úgy értettem, hogy tud róla, hogy zavar-e téged. Elég furcsa reakció a férjedtől ez egyébként.


Nem tudok mást mondani, mint hogy még erélyesebben kell ezt kikérned magadnak és megszakítani az együtt töltött időket, ha nem változtat ezen a szokásán.

ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos velük lakunk egyenlőre. Ha erélyesebben szólnék akkor jönne a pofon
ma 15:04
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Akkor itt nem csak a fenék csapással van a gond. Férjed kell, hogy kiálljon melletted, csak nem engedi, hogy felpofozzon az apád, azért mert nem akarod, hogy a feneked csapkodja felnőtt nő létedre.
ma 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Apám simán neki ugrana a férjemnek is. Valamelyik nap össze vitáztak valamin (tok jó téma volt lehetett pro-kontra érveket felhozni) és apám annyira felhúzta magát hogy majdnem felpofozta
ma 15:11
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva: nem, nem csinál ilyent.

El tudtok költözni belátható időn belül?

ma 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

4 és 7.

Ja, hogy ti ilyen csöves proli népek vagytok?

Együtt egy kommunában, ahol mindenki elfogadja, hogy az agresszív vezérürü, csapkodja a 22 éves második gyerekevel terhes lánya fenekét.

Lehet persze, hogy csak a veréstől való félelem miatt ilyen elfogadóak...

Én csak azon csodálkozom, hogy ebben a diszfunkcionális falkában, ez téged egyáltalán zavar.

Amúgy nincs itt semmi látnivaló.

ma 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem elég nagy gyökér az apám, de azért a szexuális zaklatásig ő sem ment el.
ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális az apád. Meg te sem, hogy 22 évesen két gyereket szültél a semmire egy idióta férfinek, aki sem otthont nem tud teremteni nektek, sem kiállni melletted. Más esetben azt mondanám, ha nem függnétek az apádtól, hogy üsd meg visszakézből, mikor rád csap, de ugye akkor kidobnának. Így csak azt tudom mondani, hogy edd meg, amit főztél, a szüléssel meg állj le, pont neked nem kéne szaporodni.
ma 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!