Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 19 éves fiu vagyok. Apát nem...

19 éves fiu vagyok. Apát nem ismerem, anya meghalt pár hónapja. Nagyon hiányzik anya. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tegnap 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Más rokon: nagyszülő, nagynéni/nagybácsi, testvér, unokatestvér, jóbarát, kedves kolléga? Az anyát nem pótolja senki, de kell valamilyen szeretetkapcsolat.
tegnap 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon friss ez még, persze, hogy nagyon hiányzik, mindig is fog. Nincsenek családtagok, barátok, akikhez fordulhatnál? Kivel élsz?
tegnap 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
97%
Az, hogy anyukád hiányzik, egy teljesen természetes gyászfolyamat része. Adj magadnak időt, hogy ezt fel tudd dolgozni! Őszinte részvétem!
tegnap 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Őszinte részvétem! Nekem nem rég halt meg a nagypapám (tudom nem ugyan az), és egy dolgot tudok tanácsolni: Ne nyomd el magadban. Adj magadnak időt.
tegnap 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nagyszülőkkel élek
tegnap 21:07
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon sajnálom. Próbáld meg felkeresni az apádat, egy ilyen tragédia után csak nem mondja azt, hogy nem segít. Legalábbis nagyon remélem, hogy szorult belé annyi érzés. Persze ebben kockázat is van, mert lehet, hogy mondjuk, teszem azt hajléktalan, vagy nagyon szegény, és akkor még ő fog neked könyörögni, hogy ha már megtaláltad őt, akkor fogadd is be, szóval készülj fel lélekben, hogy te viszont tudj nemet mondani, ha muszáj.
tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Őszinte részvétem. Nagyszüleiddel próbálj meg minél több időt tölteni,illetve keress elfoglaltságot. Kezdj el edzeni,ismerkedni,eljárogatni haverokkal(nem inni,hanem egyet beszélgetni,vagy esetleg 1-2 kisebb bulit szervezni),bármit ami a gondolataidat elűzi valamennyire. Természetes,hogy hiányzik édesanyukád. Ez így is lesz,hisz nem lehet feldoglozni,idővel enyhül. Hidd el,büszke rád,és ő azt akarná,hogy tudj boldogulni az életben egy ilyen tragédia után is. Hinned kell magadban neked is. Isten nyugasztalja! Neked pedig sok erőt és kitartást!
tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Az apja nem a szerette, 6-os, az apja egy idegen. Mégis mit segítene?! Ennél ostobább ötletet nem is mondhattál volna!
tegnap 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom a történteket.

Ha jól sejtem még tanuló vagy,vagy most végeztél. Talán azt tudnám tanácsolni,hogy sodródj az árral. Tanulj,találkozz osztálytársakkal,kegyél az iskolában aktív,keress diákmunkát,vagy hobbit. A lényeg,hogy mindig legyen motivációd reggelente felkelni. Sajnos édesanyádat neem tudod visszahozni,viszont most kell erősnek lenned ahhoz,hogy a te életed jó legyen! Én szurkolok neked!🤗

tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Őszinte részvétem🥺
tegnap 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!