Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Válás után miért nem akarják...

Válás után miért nem akarják a gyerekkel tartani a kapcsolatot a férfiak?

Figyelt kérdés
A gyerekeink már nagyok,azaz felnőttek, 36 és 32 évesek. amikor váltunk akkor voltak 27 és 23. Azóta az apuka nem beszél a gyerekeivel ... nem tudjuk a választ, csak azt hogy ez szerintem nem normális dolog. Azóta van 3 unoka, őket még soha nem látta.nem is akarja. valószínű miattam, mert én hagytam el és ezt nem igazán viselte túl jól. Még azt nem értem,hogy ugye vannak rokonaim, akik vele tartják a kapcsolatot, és ő velük. Ez így nem tudom, mennyire normális? vagyis azt nem tudom,hogy olyan érzésem van hogy én inkább nem akarom akkor tartani ezekkel a rokonokkal a kapcsolatot....miatta. szóval az egész egy hülyeség mert ő nem tud normálisan viselkedni.
tegnap 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
23 és 27 év alatt azért csak láttad, hogy milyen a gyerekeid kapcsolata az apjukkal. Ha jóban voltak, szerették egymást, akkor nem tagadja meg őket egyik napról a másikra, csak mert ti elváltatok. Szóval gondolom alapból sem voltak túl jóban, a válás meg adott egy indokot, hogy miért ne foglalkozzon velük többet.
tegnap 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Hát ebben az esetben valószínűleg alapból nem volt túl jó a kapcsolat és a válás egy jó ok volt hogy megszakítsa velük. Van ilyen is.

Van olyan is, hogy az apuka próbálkozna, de az anyja teljesen ellene fordítja a gyereket és feladja az apuka egy idő után. Igen, tudom egy nő gyülőlő farok vagyok, lehet lepontozni, attól még az igazság igazság marad.

tegnap 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Katona Dius ***** válasza:
78%

2-es igaz amit írsz, bár én ezt olyan gyerekeknél tapasztalom, akik még kisebbek, még nem nagyon van saját véleményük, értékrendjük, könnyű őket befolyásolni.

Egy felnőtt, huszon éves ember már sokkal nehezebben befolyásolható.

tegnap 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan is aki azért mert sosem tudott azonosulni az apasággal, csak ezt elnyomta magában. Nyilván ez ritkább hogy felnőttkorú gyerekekkel történik meg.
tegnap 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Velem se beszél mióta elváltak. De egyébként visszanézve a legtöbb kapcsolattartás, közös program, szülinap, Karácsony nem az ő érdeme volt.


Persze, az ajándékra ráfirkantotta a nevét, elvitt minket sétálni amíg anya kitakarított. De magától semmit nem, és mióta anya nem szervezte, eléggé látszik már.

tegnap 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve nem akart gyerekeket vállalni, csak hát ugye elvárás volt annak idején.
tegnap 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!