Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg anyukámnak...

Hogyan mondjam meg anyukámnak hogy ne mászkáljon előttem meztelenül?

Figyelt kérdés
25 éves fiú vagyok anyával lakok és amikor este hazaér a munkából leveti a ruháját még a nappaliban aztán megy be fürdeni. Amikor kijön szintén meztelen és még így tesz-vesz egy darabig aztán felvesz magára egy 100 éves kinőtt hálóinget amiből konkrétan kilátszik a cicije meg a feneke. Múltkor a nappaliba valamiért lehajolt előttem és konkrétan mindene kilátszott. De simán benyit hozzám is amikor zuhanyzok. Nagyon feszélyez ez a helyzet nem tudom hogy mondjam meg neki hogy, anya nem akarom a pucér feneked bámulni. Nyáron még rosszabb akkor képes majdnem egésznap meztelen lenni.
ma 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Költözz el, elég öreg vagy már hozzá. Szobát is lehet bérelni
ma 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Meztelenkedős troll, szevasz.
ma 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Együttérzek, sajnálom! Tudom milyen érzés! Végül még te érzed betegnek magad, sőt azt is fogja állítani, hogy te vagy a perverz!

Szólj neki, hogy ez kellemetlen, de sajnos az az érzésem, hogy nem fog változtatni, megmondja, hogy úgy jár ahogy akar. Meg lesz sértődve.

Nagyon sajnálatos ilyet megélni én is úgy vagyok vele, hogy a rokonaim meztelensége nem érdekel, se a nemi életük, ebben szigorú vagyok.

Mikor így elmosódnak a határok az ember szorong. Az otthon már nem otthon.

Én is jártam otthon állig begombolkozva mert az volt az erzesem h egy rokon bamul, meg rámkényszerítette h nézzem ahogy meztelen flangál, ahogy a te anyád!

Es azt mondta h en vagyok a beteg mert a fantaziammal beleképzelek dolgokat ! Komolyan

ma 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Ez hogy melltartó nélkül hajoldos előtted és főleg h rádnyit mikor zuhanyzol ez nem véletlen! Erre mar nem lehet ráfogni, hogy véletlen.

Ez szándékosan rádutazik, valami reakciót vár tőled.

ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Milyen reakciót várna erre?
ma 09:10
 6/10 anonim válasza:
Jujj nagyon átérzem. Egyrészt nagyim ugyanilyen. Nagyon kemény. Bárhol bármikor képes kb meztelenkedni nem érdekli senki véleménye. Amikor nála vagyok meztelenül mászkál fürdés előtt, után. Amikor nálam van, nyitott ablaknál öltözik full meztelenül. És már mondtam neki hogy nagyon nem szeretném látni a nagymamám mellét, fenekét meg minden mást sem. Mert normális 16 éves lány vagyok és enyhén szólva traumatizál. De nagyim nem érdekli. Plusz apám is ugyanilyen pucérkodós. Nekem ez csak egyszerűen kellemetlen. Oké hogy a lánya vagyok és család, de attól kamaszlany vagyok és nem vagyok kíváncsi az apám pucér nemiszervére. Meg kb egyszál boxerben mászkál és abban is alszik. Olyan mintha én bugyiba meg melltartóba aludnék. Nagyon nem szeretek a társaságukban lenni. Tönkretették q gyerekkorom és traumatizáltak. Sose leszek egészséges felnőtt. Mindig apa segge, meg nemiszerve és a nagyim melle lesz a lelki szemeim előtt mert beleégett a retinámba. 16L
ma 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Milyen reakciót vár? Hogy nőként vegyed, hogy helyrerakd az önbizalmát, gondolom a kutya se néz ra!

De ezt a saját véredtől várni, nagyon aljas es beteg húzás! Egy gyereknek a szülőtől kristálytiszta érzés kell, szeretet, nem a nemi szervek mutogatása!

ma 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6 os, nekem is tönkrement a nemi életem félig meddig, azaz mikor eszembe jutnak ezek a dolgok neha szex közben is, elmegy a kedvem mindentől elmarad az orgazmus is!

Kell olyan helyzet es hangulat h ne jusson eszembe! Ha eszembe jut lőttek mindennek! De persze a partnerrmnek erről sose mesélnék, szégyellem!

ma 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Jóindulatúan szépen szólj neki hogy nem szeretnéd őt meztelenül látni, és hogy ne nyisson be hozzád. Ha normális akkor megfogja érteni. Ennyi
ma 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy 25 évesen már nem "fiú" vagy, hanem felnőtt férfi.
ma 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!