Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyukámnak?

Hogy mondjam el anyukámnak?

Figyelt kérdés

Szeretnék meztelenül medencézni,utána pedig úgy napozni,de még sose csináltam ilyet.Hogy mondjam el neki,hogy ezt szeretném kipróbálni?

Nem vagyok szégyenlős,de anyum is csak bugyiba,melltartóba látott eddig.

Akik szoktak pucéran napozni ti hogy mondtátok el,hogy mit szeretnétek?



szept. 7. 09:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Otthon a saját medencében?

Csináld akkor mikor senki sincs otthon

Akkor nem kell senkinek sem elmondanod

szept. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Igen,persze csakis itthon!

Mindig van itthon valaki:/

szept. 7. 09:47
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
De hol akarod ezt csinálni? Otthon, a kertben? Én annak idején női napozóba jártam, a férjemmel meg nudista strandra. Anyu meglepően jól fogadta, pedig ő ilyet soha nem csinált volna, és engem is eléggé szégyenlősnek nevelt.
szept. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Most látom, hogy ez otthon lenne. Ez attól függ, milyen beállítottságú a családod, meg attól is, hogy mások belátnak-e a kertetekbe.
szept. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

A belátással nem lesz gond.

Anyum is olyan,hogy fehérneműbe még öcsém is láthatja,de meztelenül nem láttam már vagy 4-5 éve.Ezért is nem tudom őt zavarná-e,ha én így lennék.

szept. 7. 09:59
 6/22 anonim ***** válasza:
7%

Miért akarod ezt?

Van rá megfelelő érved?

A mindenki más csinálja nem érv.

Komolyan kérdezem.

szept. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Azért,mert kiszeretném próbálni milyen.
szept. 7. 10:04
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem továbbra sem, hogy ehhez miért kell engedély, miért kell elmondani és miért gondolod, hogy mi ismerjük az anyukádat, hogy tudnánk ezt.

Amíg a "hogyan mondjam el" egy családban kérdés, addig ne a nudizás foglalkoztasson, hanem az önismeret és a kommunikáció.

szept. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam,hogy ismered anyumat!

Igazából azt sem te döntöd el,hogy engem mi érdekeljen!

Már meg is bántam kicsit,hogy kiírtam a kérdést,mert ti "megmondó" emberek már ott vagytok szinte mindenhol...

szept. 7. 10:13
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
Hogy a fenébe ne kellene megkérdezni? Egy családban vannak szabályok, tudni kell, hogy belefér-e. Gondolom a kérdező szeretne egyenletesen lebarnulni, én is ezért jártam nudira meg a női napozóba.
szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!