Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha összetörném apám jugoszlávi...

Ha összetörném apám jugoszláviában vásárolt pohár, illetve edénykészleteit, annak lehetne következménye?

Figyelt kérdés

Emiatt történhetne családi konfliktus, vagy esetleg komolyabb, elküld otthonról?


A kérdés feltételes módban van, nem törtem össze még semmilyen tárgyat.



tegnap 15:59
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
100%
miféle ostoba kérdés ez mégis...?
tegnap 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
97%

#13 "Nehezen, ha én is abba a lakásba, vagy házba vagyok bejelentve."


Ha nem vagy tulajdonos akkor apád simán kényezerkijelenthet így aztán mehetsz a híd alá tányérokat törni.

tegnap 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ha összetöröd, hoznod kell neki egy másikat JUGOSZLÁVIÁBÓL. Nem lesz egyszerű, csak szólok. ;)
tegnap 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Újra kell élesztened Jugoszláviát, majd a még élő melósokkal újraéleszteni a céget, majd beindítani a gyártást.


Végülis kivitelezhető.

tegnap 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
87%
Először is Titot kell feltámasztani hozzá :D
tegnap 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyerekes lenne így "bosszút állni", bár valóban bunkóság volt hogy kidobta a telód. De ezt nem oldja meg az ha összetöröd az ő cuccait, sőt...
tegnap 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
94%

A te 60 ezres (valljuk be, nem csúcskategóriás) telefonod bármikor pótolható, míg az az étkészlet nem.

Én soha nem ütöttem meg senkit, de ha ezt megtennéd, tuti kapnál két akkora sallert, hogy azt sem tudnád, merre vagy arccal.

Nem mellesleg a telefomodnak semmi baja nem lett, akkor mit pattogsz?

Egyébként megteheti, hogy kidob, sima kényszerkijelentés, aztán neked viszlát.

tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
de minek dobálta a telefont?
tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
100%
Valószínűleg mérges lenne.
tegnap 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Ha ez a "kidobom a lakásból a gyermekem, ha valamit csinál" olyan egyszerű lenne, akkor minden 3-4. Fiatal az utcán lenne, és ott kóborolna, vagy onnan járna be tanulni.


Fogjátok már fel, hogy nem a gyakori kérdések.hu-n éltek, hanem a földön, a valóságban, nem a ti vágyvezérelt törvényeinek közt, hanem a rendes, magyarországi törvények között, ahol egy ember nem egy állat, akit ki lehet b@szni dobozban az utcára. Bár még azt sem lehet megtenni. ;)

ma 04:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!