Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha összetörném apám jugoszlávi...

Ha összetörném apám jugoszláviában vásárolt pohár, illetve edénykészleteit, annak lehetne következménye?

Figyelt kérdés

Emiatt történhetne családi konfliktus, vagy esetleg komolyabb, elküld otthonról?


A kérdés feltételes módban van, nem törtem össze még semmilyen tárgyat.



tegnap 15:59
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
28%

10

Hogyne, hiszen köztudott, hogy az apák csak akkor válnak agresszívvé, ha nagyon komoly okuk van rá. Anyám borogass.

tegnap 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
81%
Ha felnőtt vagy és nem tanulsz akkor egy ilyen eset után kidobnálak, mint macskát szarni.
tegnap 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
#12 Nehezen, ha én is abba a lakásba, vagy házba vagyok bejelentve. Ha pedig nem vagyok bejelentve akkor így jártam.
tegnap 17:25
 14/36 A kérdező kommentje:
#10 Igen, nagyon komoly, megbocsáthatatlan oka volt, elejtettem a lépcsőházban a szemeteszsákot, és pár dolog kihullott... Remélem kínpadra nem kerülök.
tegnap 17:27
 15/36 anonim ***** válasza:
32%

Baromi régi készlet lehet, hiszen Jugoszlávia sem most bomlott fel :D persze ha ezt felelősségteljes, de leginkább érett, felnőtt válasznak tartod egy konfliktus kezelésére, akkor csak hajrá!

Amúgy hány éves vagy? Csak mert nem olvastam a válaszokat, ám ha még tanulsz, fiatalkorú vagy, hívd rá a gyámüfgyet, mondván hogy bántalmaz! Na abból lesz csak igazán nagy balhé :D

Nem, nem túlzás, a középkorban szülőket égettek el máglyán, miután a gyermekük bemószerolta őket, mondván hogy boszorkányok. Neked ilyen eszköz már nincs a kezedben, a jugoszláv készletért meg igazáán nagy kár lenne.

tegnap 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
3%
Én sem értem ezt a házból kidobós dolgot. Hogyan, ha oda szól a lakcíme??? Nem teheti meg, vagy ha mégis, a gyerek majd rendőrséget hív.
tegnap 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
75%
16, végül is, be is adhatja a államiba. Az is egy megoldás.
tegnap 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
83%

17

Nyilván ez a megoldás, ha a gyerek sérelmezi, hogy egy agresszív farok vagy. :D Bár valszeg jobban járna.

tegnap 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
#17 Abból nem kérek, köszönöm. :D Elég volt ott 1 év is 2019-2020, és az is ki miatt? Hát ugye apám.
tegnap 17:55
 20/36 anonim ***** válasza:
94%
Akár fontos tárgyak, akár nem, ilyen viselkedés miatt biztos, hogy jó nem sűl ki belőle. Kidobni nem hiszem, hogy kidobna, de lenne következménye.
tegnap 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!