Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen apáról? Helyesen cselekedik,szereti a gyerekét?

Figyelt kérdés

Viszonyom volt egy férfival, küldött kompromittáló üzeneteket,majd miután kihasznált engem, megalázott és eldobott

én szerettem őt,de azt mondtam,hogy azért amit tett a sok kompromittáló dolgot napvilágra hozom Erre ellopta a telefonomat és összetörte

A lánya egyik ex.barátnőjével van most együtt, ami a lányt nagyon kikészítette :-(

Azt mondtam neki hogy adja vissza a telefonomat, kárpótoljon, vagy mindenről beszámolok a gyerekének

Ha nem tudta tisztelni és fájdalmat okozott azzal hogy összejött a lány barátnőjével és engem is bántalmazott,nem érdemli meg hogy a titkait őrizzem

Nem érdekli, azt mondta úgysem kapom vissza a telefonomat, csinálhatok bármit, inkább bosszút áll

Szereti egy ilyen ember a lányát szerintetek?


szept. 16. 12:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kerdezo! Mindegy mar! Mit varsz egy ilyentol? Orulj inkabb, hogy megszabadultal tole! Es a fiatal csajtol is, akivel osszejott. Csak magukat minositettek. Le. Hagyd az egeszet, meg fogjak ok meg kapni, amit erdemelnek. Ugyanis semmit nem lehet buntetlenul. Erted. A sajat dolgaik lesznek azok, amikre rafaznak. ;-)
szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk, ha elkezdenél fenyegetni, hogy korábban elküldött üzeneteket nyilvánosságra hozol rólam a szakítás után, akkor én is ellopnám és eltörném a telefonodat.

Szakítottatok, hagyjátok békén egymást a továbbiakban.

szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%
Ha megtudnám, hogy a másik fél a közös üzeneteinket elküldi másnak és nyilvánosságra hozza, nemcsak a telóját törném agyon, hanem minimum a két kezét is, bónuszként a nyakát is kitekerném.
szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, most komolyan, mit vársz tőle? Bántott téged. Örülj, hogy megszabadultál tőle.

Viszont a lányának valószínűleg így is épp elég sz.r az élete. Most komolyan rátennél még egy lapáttal? Ne zsarold az exed, viselkedj úgy, mint egy értelmes felnőtt, és ne alacsonyodj le az ő szintjére!

szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát arról nem írtál a kérdésben, hogy megvert. Azt írtad a vége felé, hogy bántalmazott, de a hosszú telefon összetörős törtenet után úgy lehetett érteni, hogy neked az a bántalmazás.


De ha vert téged, miért akarod zsarolni? Miért azon töprengsz, hogy kivel jött össze, és hogy szereti-e a lányát? Ha nem is teszel feljelentést, tiltsd le a f_szba mindenhonnan, örülj, hogy soha többé nem hallasz felőle.

szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

15, igen, az ilyet ki kell iktatni, mindenhonnan.

De, azt, hogy osszetorte a telefonjat, azt is a bantalmazasok koze soroljak.

A figura nagyon pszichonak tunik, az ilyentol menekulni kell. Semmi nem hat ra, lepereg, semmibol nem tanul es vegtelenul gonosz.

szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha bántalmazott, meglopott, akkor a rendőrségnek kellene szólnod, nem a lányának. Mit érnél el vele? Szerinted a lányának nem mindegy, hogy kivel kefélget az apja? Te nem a barátnője vagy a lánynak, mégis mit érdekelné őt, hogy veled hogy bánt a faterja? Úgy viselkedsz, mint valami dedós...

Ha károd van, ha bántott, akkor annak a rendezése az, hogy elmész szépen és a rendőrségen feljelented!

szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz kérdező, én nőként írtam neked azt, hogy fontosabb kérdés, Te milyen ember vagy?

Szabad akaratodból mentél bele egy szeretői viszonyba? Gondolom igen. Már eleve ezzel leminősítetted magad.

Megromlott a kapcsolat a szeretőddel és elkezdted fenyegetni, hogy kiteregeted a szennyest? Ezzel még mélyebbre sűllyedtél, önbecsülés hol marad?

Elviselted, hogy megver? Miért nem jelentetted fel a rendőrségen?

Azzal zsarolsz, fenyegetsz egy ennyire agresszív, gátlástalan embert, hogy beszélsz a lányával? No, ez már a legalja, sajnos nagyon mélyre süllyedtél.


Örülj, hogy csak a telefonodat törték össze, örülj, hogy megszabadultál ebből a méltatlan viszonyból és vond le a megfelelő következtetést. Legyen tartásod, ne keveredj bele ilyen emberekkel semmilen viszonyba.

Tanuld meg tisztelni magad, mert ha Te nem teszed, más se fog.

szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!