Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen apáról? Helyesen cselekedik,szereti a gyerekét?

Figyelt kérdés

Viszonyom volt egy férfival, küldött kompromittáló üzeneteket,majd miután kihasznált engem, megalázott és eldobott

én szerettem őt,de azt mondtam,hogy azért amit tett a sok kompromittáló dolgot napvilágra hozom Erre ellopta a telefonomat és összetörte

A lánya egyik ex.barátnőjével van most együtt, ami a lányt nagyon kikészítette :-(

Azt mondtam neki hogy adja vissza a telefonomat, kárpótoljon, vagy mindenről beszámolok a gyerekének

Ha nem tudta tisztelni és fájdalmat okozott azzal hogy összejött a lány barátnőjével és engem is bántalmazott,nem érdemli meg hogy a titkait őrizzem

Nem érdekli, azt mondta úgysem kapom vissza a telefonomat, csinálhatok bármit, inkább bosszút áll

Szereti egy ilyen ember a lányát szerintetek?


szept. 16. 12:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

Attól, hogy veled így bánt, illetve most egy fiatal csitrit szédít, miért ne szerethetné a lányát?

Nem látok összefüggést a 2 dolog között.

szept. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Azért mert a csitri a lánya barátnője volt Ha tiszteled a gyerekedet nem kezdesz a barátnőjével, akkor sem ha rádcuppan a csaj Ezt nevezik tiszteletnek, hogy a gyerekedet nem bántod és nem hozol rá szégyent Nem?

És azért hogy inkább minden kompromittáló dolgot kiadhatok a gyerekének, úgysem kárpótol azért hogy ellopta a telefonomat

Nem akarja megkímélni a gyerekét attól hogy kiderüljön milyen ... Szörnyű ember

szept. 16. 12:32
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

Az ilyen ember senkit nem szeret. Önmagát sem.

A lopott telefont be lehet jelenti, és fel lehet jelenti a pasit.

De azt ugye nem fogod.

szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Itt sokkal inkább az a kérdés, Te milyen ember vagy? Ne haragudj, de az milyen viselkedés már, hogy azzal zsarolod a szeretődet, hogy bemártod a lányánál, ha... Mit ártott neked az a lány, mi köze hozzá, hogy nektek viszonyotok volt?

Az, hogy apuka nem tud parancsolni az ösztöneinek, nem azonos mértékű bűn azzal, amit Te most művelsz és amit művelni akarsz.

szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Semmit nem tudtunk meg arról, hogy milyen apa. Az egyetlen dolog, ami a történetből kiderult, az annyi, hogy te kimondottan aljas, bosszúálló típus vagy.
szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

Mi köze van ennek a lányához? Igen, szeretheti a lányát, attól függetlenül, hogy veled vagy más nővel milyen volt. Na, meg lehet, hogy nem is eldobott, csak vége lett a kapcsolatnak, csak te nem tudod ezt elfogadni.

Egyébként nagyon gáz, hogy zsarolni akartad, és fenyegeted, hogy nyilvánosságra hozol dolgokat. Ez mire jó? Ettől nem lesz jobb és nem is lesztek újra egy pár.

Viselkedj normálisan, ezzel csak megalázod magad. Mindenkit ért már csalódás, nem te vagy ez első

szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

Engedd el ezt az embert, nem a te dolgod a családjával foglalkozni.

Ha bosszút akarsz, akkor irány a rendőrség és jelentsd fel az ellopott telefon miatt. De ezt amúgy is meg kellett volna tenned már rég.

szept. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Ennek semmi köze a lányához, két külön dolog. Ettől függetlenül gáz összejönni egy fiatal lánykával meg gáz telótlopni is, de hisztizni azon, hogy elhagyott és ki akarod teregetni a titkait csak mert szétmentetek, legalább annyira gáz.

Normális ember eleve a rendőrségre megy, ha ellopják a telefonját, nem ilyen "maunika-shows" kérdést írt a gyakorira meg bosszulkodni akar, mint egy sértett óvodás.

szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

"Erre ellopta a telefonomat és összetörte"


"Azt mondtam neki hogy adja vissza a telefonomat, kárpótoljon, vagy mindenről beszámolok a gyerekének"


Az össze tört telefont? Hm...

szept. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igazatok van, én vagyok az aljas

Ütött,megvert,de megérdemeltem! És nem kell kiteregetni a titkait,legyen boldog

Gondolom mindannyian férfiak válasza ez hogy én vagyok az aljas

Köszönöm a válaszokat

szept. 16. 13:46
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!