Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek egy Apa mennyire,...

Szerintetek egy Apa mennyire, vagy hány éves korig szólhat bele kamaszlánya fiú ügyeibe?

Figyelt kérdés
Pl abba, hogy mikor adja oda magát először a fiújának..

szept. 3. 13:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
8%
A mi családunkban felnőtt korig nem fér bele a szex.
szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk ez sose volt téma

Apu csak ártól érdeklődött hogy van e már fiúm

Az első is 16 éves koromban lett

Az első egy évben nem aludhattunk egymásnál. Viszont én is átmehettem és ő is ájött, a szoba ajtót becsukhattuk. Nem ellenőrizgetett

Egyszer mondott annyit még a kapcsolat kezdetén hogy védekezést használjunk, ha kell ad pénz de nem akarja hogy tini anyuka legyek.

szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Egy apának ebbe nincs beleszólása, márcsak azért sem, mert elöre nem szoktak engedélyt kérni.
szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
21%
18
szept. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
A kamasz gyerek NEM az apa tulajdona
szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Adja magát oda? Neked nagyon rossz a hozzáállásod a szexhez.
szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Pumber89 ***** válasza:
87%

Nővérem esetében annyi volt, amit 2. is írt. Ő is 16 volt amikor hazahozta az első lovagját. Apu annyit kért, hogy csak ésszel, mert nem kéne tiniként anyukának lenni.

Ő 5-6 hónapig nem engedte az egymásnál alvást, amíg ki nem derült komoly e a dolog, vagy csak strigula lesz e a lánya.

Azután engedte az ottalvást is, azzal az indokkal, hogy "Végülis a f@$z nappal is feláll. Nem kell ahhoz éjszaka."

szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Pontosan addig, ameddig az anya.
szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

A véleményét megmondhatja, ami főleg akkor fontos, ha azt sejti, és okkal, hogy a fickó netán kihasználja, manipulálja a lányát.

Tehát nem is annyira a korhoz kötném, mint hogy a rózsaszín ködtől mennyire nem lát a lánya.

szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
10%

18 éves koráig én vagyok a felelős a kiskorú gyerekemért, utána felnőtt, azt csinál, amit akar.


Természetesen olyan korlátokkal, hogy az én házamban én mondom meg, hogy mit lehet és mit nem.

szept. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!