Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az emberek többsége miért az...

Az emberek többsége miért az ellenkező nemű gyerekét akarja birtokolni?

Figyelt kérdés
sokan úgy bánnak az ellenkező nemű gyerekeikkel,mintha nem is élő emberek lennének,hanem valami érzések nélküli tárgy. tulajdonuknak tekintik őket.

aug. 22. 15:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
És ezt mire alapozod? Ilyet én még nem tapasztaltam sehol.
aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
18%
szerintem te vagy az akire gondolsz egy lány és az apja hímsoviniszta azt nem tudom elképzelni hogy egy anya rosszul bánjon a fiával de ha mégis akkor az anyának elég rossz tapasztalata lehet a férfiakkal kihasználták.... amit csakis magának köszönhet
aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Anyám is ilyen. Felnőtt férfi létemre is még mindig belemagyaráz abba hogy hogy áll a hajam, milyenre van vágva, milyen ruhákat vegyek fel stb. Hugom meg azt csinált/csinál amit akar, úgy öltözik ahogy akar stb... Mikor szóvátettem azt a választ kaptam hogy azért ő mégis csak egy lány/nő...
aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Nem tudom nekem apám mindig azt mondogatta kiskoromban hogy olyan férjet keressek aki mellet nem kell dolgozom öcsémet meg simán elküldte katonának. Ebből vonjatok le olyan következtetést amit gondoltok …
aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Forrás: KSH
aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az volt, hogy én voltam a lány, apám engem abuzált sz.rrá (lelki- és fizikai bántalmazás, folyamatos ugráltatás), kb. rabszolgaként bánt velem, míg bátyám meg azt csinálhatott, amit akart, őt nem is bántotta.
aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
még ha így lenne.
aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de nálunk is ez van, tesóm 30 éves, anyu még mindig tutujgatja, hónapokig nem engedte külön költözni a lakásomba, ami a szomszéd utcában van tőle.

Én majdnem 10 éve kimentem külföldre, csak rángatta a vállát, hogy úgyis hazajövök 1 hónap múlva (nem), nem rázta meg, 2hetente ír egy sort, hogy élek-e még, ennyi.

Apánk mindkettőnkre sz.rt mindig, ő egész nap elbarkácsolgat a garázsban és nem érdekli semmi.

aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Tudattalanban rejlo incestus... Odipusz komplexus stb.
aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
90%

Nem tudom, de értem a kérdésed...engem is nagyon érdekelne mi ennek az oka!

Az én tapasztalatom ÁLTALÁNOSSÁGBAN (!) az, hogy a fiús anyák a felnőtt fiaikat akarják birtokolni, beszabályozni, korlátok közé szorítani, nehezen engedik őket elköltözni, az újdonsült barátnőjükre féltékenykednek, nem szeretik őket.


Halál ciki ez a viselkedés, de igaz. Egyébként nő vagyok, és fiam van. Soha nem akarok ilyenné válni! A fiam az a fiam, és nem a tulajdonom!

aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!