Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem említhetek meg egy...

Miért nem említhetek meg egy ellenkező nemű, korban hozzám hasonló személyt sem otthon anélkül, hogy anyám azt hinné, szerelmes vagyok az adott illetőbe?

Figyelt kérdés

Tök mindegy mi a sztori, amit el akarok mesélni, ha van benne bármilyen fiú, akkor anyám azt hiszi, hogy szerelmes vagyok az illetőbe és van köztünk valami.

De ezt így akkor is, ha az volt a lényeg, hogy mekkora bunkó az illető. Vagy akkor is, ha azt mondom, hogy a szobatársammal és annak a pasijával mentünk kutyát sétáltatni. Tehát akkor is, ha elég egyértelmű, hogy nincs semmi köztem meg az említett személy között.


aug. 1. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy túl nagy a TV-sorozat nézési igénye. Ha éppen nem néz valamit, már hiányzik neki egy sztori.
aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Vagy várja hogy elköltözz tőle, vagy szeretne egy unokát.
aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Gimi első éve óta csinálja ezt.(Ami nonszensz, mert előtte full tabu volt a téma otthon, még le is cseszett, amikor azt olvasta a naplómban, 14 éves koromban, hogy szerelmes vagyok VISZONZATLANUL) Nem hiszem, hogy 15 éves koromban már költözést meg unokát akart volna. :D
aug. 1. 16:42
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Legalább ne írd le hogy 15 vagy, mert 16-tól lehetnél csak itt.☺️
aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy amikor ő volt fiatal, neki ennyi idősen jött össze párkapcsolat és csak arra tud gondolni: abba a korba léptél.
aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#4 Nem azt írtam, hogy 15 vagyok, hanem, hogy 15 éves korom óta csinálja ezt. Két külön dolog a kettő.
aug. 1. 17:09
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy azt hiszi pasizol, de eltitkolnád előle az előzmények miatt és így akarja kiszedni belőled az információt, hátha elszólod magad.

De az is lehet, hogy egyszerűen tudni szeretné mi van veled, és mivek nem meséltél neki olyan fiúról, aki tetszik, így próbál kíváncsiskodni.

aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Közöld vele, hogy leszbikus vagy.
aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha foglalkozol az adott személyel akkor érdekled is valamennyire. Erre kíváncsi.
aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
ma 16:32-kor írták neked hogy talán unokát szeretne. Azt válaszoltad rá: Nem hiszed hogy 15 éves korodban ezt szeretné.Számold ki: 15 éves vagy.😂
aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!