Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem említhetek meg egy...

Miért nem említhetek meg egy ellenkező nemű, korban hozzám hasonló személyt sem otthon anélkül, hogy anyám azt hinné, szerelmes vagyok az adott illetőbe?

Figyelt kérdés

Tök mindegy mi a sztori, amit el akarok mesélni, ha van benne bármilyen fiú, akkor anyám azt hiszi, hogy szerelmes vagyok az illetőbe és van köztünk valami.

De ezt így akkor is, ha az volt a lényeg, hogy mekkora bunkó az illető. Vagy akkor is, ha azt mondom, hogy a szobatársammal és annak a pasijával mentünk kutyát sétáltatni. Tehát akkor is, ha elég egyértelmű, hogy nincs semmi köztem meg az említett személy között.


aug. 1. 16:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#10 Amit írsz az, azt jelentené, hogy 15 vagyok, csak én kvára nem azt írtam, amit te írsz. Javaslom tanulj meg szöveget értelmezni és ne funkcionális analfabétaként okoskodj. 🤣

Konkrétan azt írtam, hogy idézem pontosan: "Gimi első éve óta csinálja ezt" Kb hány éves is valaki kilencediben, a gimnázium első évében? 15.

Ja, meg erre írtam azt, hogy kétlem, hogy a költözés meg az unoka miatt kezdte el mondogatni, mert amikor ez elkezdődött nála, akkor 15 VOLTAM.

Konkrétan múlt időben volt a mondat. "Nem hiszem, hogy 15 éves koromban már költözést meg unokát AKART VOLNA". Vágod, AKART VOLNA=múlt idő.🤣

aug. 1. 21:14
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Én azt írtam: szeretne egy unokát:(jelen idő, ha tudod mit jelent) Erre válaszoltad: "nem hiszem hogy 15 éves korodban akart volna unokát."Ez viszont igaz hogy múlt idő, de az előzőből kiindulva akár tegnap is lehet. VÁGOD?
aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
86%
12 fú de fárasztó vagy. Teljesen egyértelmű, amit írt, de még ha nem lenne az, akkor sincs semmi közöd hozzá, hogy hány éves.
aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%
Jaj, tízes de nem megy ez a szövegértelmezés...
aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!