Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez manipuláció lehet, vagy...

Ez manipuláció lehet, vagy őszintén csinálja ezt?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és a szüleim már régóta nincsenek együtt. Azóta anyámnak sok élettársa volt, de mostanival már huzamosabb ideje együtt vannak, viszont minden 2-3 naponta összevesznek. Szerintem ez a férfi jól bánik egyébként vele egyébként, mindig vesz neki valami ajándékot vagy virágot, és kedves vele. Először én is nagyon kedveltem, mert mindig udvarias volt velem, de nincs vele szorosabb kapcsolatom. Aztán egyszer mikor nagyon csúnyán összevesztek, kitálalt anyukám, hogy a pasi (aki amúgy max. látásból ismer, meg amit hallott rólam) mindenfélét összehordott rólam, hogy szerinte semmirekellő vagyok, és ez nagyon rosszul esett, mivel sokat küzdök azért hogy a jövőm jó legyen. Ez az eset folyamatosan megismétlődik, és folyamatosan kibeszél viszont soha nem szóltam rá, vagy szembesítettem vele, hogy tudom miket hord össze rólam, mert nem akartam elrontani anyám kapcsolatát, a szemembe pedig mindig kedves volt, és semmi rosszat nem mondott. Nemrég viszont már betelt a pohár és nem bírtam tovább hogy ilyeneket mond, és egy rosszabb pillanatomban telefonon elmondtam neki, hogy semmi köze nincsen ahhoz, hogy én milyen vagyok. Erre később anyukám hívott, hogy konkrétan sír (hozzáteszem egy 50 éves férfiről van szó), mert én olyat szavakat vágtam hozzá, és hogy szégyelljem magam mert hogy nekem miért kell balhéznom folyamatosan, meg hogy én öntelt vagyok. Így most már nem tudom mit gondoljak, lehet tényleg én vagyok itt a rossz? Csak nem tudom megérteni hogy akkor miért nem gondolt erre amikor ő beszélt rólam mindenfélét, meg azt sem, hogy miért nem bírja megvédeni magát és uszítja rám a saját szülőmet felnőtt emberként. Lehet tényleg ennyire érzelmileg gyenge, vagy csak próbál engem feltüntetni rossz emberként?

#mostoha #gazlangolas
aug. 20. 19:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Vedd természetesnek azt, hogy a emberek mindenkit kipofáznak, gyakran csúnyán a háta mögött.

Amit a pasas rólad anyukádnak mondott, azt nem neked szánta.De részéről teljesen természetes az, hogy anyukád/élettársa megbízhatatlanságának érzi azt, hogy ez a véleménye hozzád eljutott.

Anyukádnak ez roppant kellemetlen...

aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!