Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha egy apa a 8-9...

Normális ha egy apa a 8-9 éves lányáról készít (pucér) képeket fürdés közben?

Figyelt kérdés

aug. 4. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
72%
Túlreagálod. Honnan gondolod hogy már nem vagy szűz?
aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim válasza:
28%
Semennyire nem normális, kivéve ha valami egészségügyi probléma van testszerte, és azt kell lefotózni.
aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 A kérdező kommentje:
#21 Fizikai/biológiai értelemben biztos, hogy nem számítok szűznek. Persze tudom, hogy ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy bármi is történt, mert lehet, hogy így születtem vagy valami más történt, de azért mégiscsak érdemes említeni, hamár a lehetséges szexuális abúzus a téma.
aug. 4. 16:00
 24/72 anonim ***** válasza:
29%
Orvos vizsgált meg és állapította meg hogy nem vagy szűz? Mert elég durva dolgokat sejtetsz egy halottról.
aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
15%
Hát nem tom, nálunk is van pár kép, de egyiken se pancsikolunk, de még fürdőrucis se 🤨
aug. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 A kérdező kommentje:

#24 Anonim módon feltettem egy kérdést, senki se tudja, hogy kiről van szó. Ráadásul egy szóval nem mondtam, hogy tett bármit is, sőt még le is írtam, hogy milyen más magyarázatai lehetnek annak, hogy nem vagyok szűz.

Nem vizsgált orvos és valószínűleg ha nem feltétlenül szükséges nem is fog, mert még a kardiológusnál is pánikrohamom volt.

De ha szűz lennék az nagyon meglepő lenne. Elég jól ismerem a saját testem.

aug. 4. 16:28
 27/72 anonim ***** válasza:
92%

"Meg egyébként rejtélyes módon nem vagyok szűz"


Az igazából semmit sem jelent, nagyon sok lánynak pl. sportolás, - vagy akár csak egy tornaóra - miatt átszakad a szűzhártyája, sőt, olyan is van, aki eleve nélküle születik.

Azt viszont nem értem, hogy 8-9 évesen pucéron szerepelsz a fotókon, amiken a barátnőid fürdőbugyiban. VAGY ha az történt, hogy az a bizonyos fürdés valami kerti/strandos pancsolás volt, akkor semmi fura nincs a fotókban, anno az én szüleim is rengeteg képet készítettek rólunk a medencében és mellette.

aug. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
100%
Fura régi családi képek szerintem mindenhol vannak, nekünk is van egy fotó, amin anyám a kertet kapálja egy szál türkizkék bikiniben, mögötte a néhány éves öcsém tökpucéron szaladgál, a fejkendős, bokáig érő szoknyás dédmamámmal. Sosem gondoltam arra, hogy ez bármire is utalna, egyszerűen apám fotózgatta a családját, és kész.
aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 A kérdező kommentje:

#27 Két külön eset a pucér és a fürdőruhás, rengeteg 2012-2014-es képet találtam most. (Vagyis egy USB-t amin vannak a képek)


(Egyébként közben több kádas pucér képet találtam, még az első mappa után írtam ki a kérdést és legalább 10 mappa van. Vagyis 50, de a legtöbb üres mappa.)

aug. 4. 16:47
 30/72 anonim ***** válasza:
96%
Kerdezo, ja egy javaskatot elfogadsz. Tegyel jot magaddal es ne nezegesd a kepeket tovabb. A gyakorit meg vegkepp ne. Szelloztesd ki a fejed es majd a kovetkezo terapias alkalmon a pszichologussal beszelj minderrol. O az egyetlen illetekes jelenleg.
aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!