Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha egy apa a 8-9...

Normális ha egy apa a 8-9 éves lányáról készít (pucér) képeket fürdés közben?

Figyelt kérdés

aug. 4. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, a 9-es hozzászólásban leírtak alapján eléggé összeáll a kép. Még önmagában a fürdés közbeni képek kimagyarázhatók lennének valami szélsőséges magyarázattal, pl. hogy megörökített mindent, ami veled történt, bár hozzáteszem, ott is fotózhatna úgy, hogy pl. egy fürdőkádban vagy és lényegében csak a fejed látszik ki a kádból, szóval már az is gyanús...

Viszont amiket még hozzátettél, azokból túl sok dolog utal arra, hogy nem volt épp normális az öreg...

aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
90%

10 éve még nem volt annyira szó erről, hogy ne fényképezgesd olyan helyzetben a gyereked, ami ha később kikerül, ciki lesz. Akkoriban még csak éledezett a facebook és hasonlók. És régebben a kislányok is jellemzően fürdőbugyiban fürödtek, felsőrész nélkül (nem tudom, hány éves korig).


Ha apukád nem pedofil hajlamú, akkor számára a pubertás előtti lányok nem kapcsolódnak a szexualitáshoz, eszébe se jutott hogy probléma ezt fényképezni. Nyilván ha az, akkor lehet hogy direkt azért fényképezte. A képek alapján nem lehet eldönteni, mikor a digitális képek bejöttek, sokan elkezdtek állandóan mindent fényképezni.

aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem mindegy, hogy fürdés közben MI látszik, ha csak valamennyire felismerhetö, hogy meztelen, az nem igazán problémás, (föként ezelött 10-15 évvel nem volt ennyire nagy felhajtás ilyen képek miatt), ha kifejezetten a nemi szervre fókuszál a kép, az teljesen más.
aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 A kérdező kommentje:
#13 Nem kifejezzen arra fókuszál, de látszik a nemi szerv.
aug. 4. 15:08
 15/72 anonim ***** válasza:
89%

Jaj ne már, anno divat volt mindent is lefotózni. Hány olyan képem van gyerekkoromból, ahol apám egy szál gatyában ölelget (mert nyár volt, meleg volt), vagy még bőven 10 éves korom körül is cicifix nélkül fürdőbugyiban. Egyik barátnőnnél is van ilyen fotó rólam, halál ciki. Az otthoni fotóalbumban a szomszéd kisfiúról is van boxeros kép, ahogy játszottunk, mert úgy engedte át az anyja a melegben.

A pucér fürdőkádas kép meg minden családban tipikus. A 90-es években, de még a 2000-es évek elején is teljesen tipikus volt.

Van az az átmeneti generáció, mikor a klasszikus fényképezőgépek helyett elterjedtek a digitálisak meg a telefonok - de a hozzá tartozó tudatosság, hogy mit fotózok le, mit teszek közzé, az még nem. Manapság már nemigen csinálnak ilyet az emberek, mert megtanulták, hogy veszélyes, de anno ez senkit nem érdekelt. Ettől még nem lesz perverz molesztáló senki, max felelőtlen.

aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
56%

Mindenkinek más az értékítélete, de szerintem nem normális. Még olyan 1 éves korig oké (bár akkor is minek), utána nem.

Annyi jó, hogy nem tudott (vélhetőleg) senki a képről, nem mutatta senkinek, csak bekerült a gyűjteménybe.

aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
82%
12-esnel is lehet igazsag, de amit leirtal, kerdezo, azokkal egyutt mindenkepp gyanus. Ha jol ertem,most is jarsz terapiara, beszelj errol a pszichologusoddal. Ne a gyakorisok kulso velemenye alapjan hergeld bele magad jobban a dologba.
aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
89%

Nekem normális. Semmit se latnék bele. Rólam is van kisbugyis kép még 10-11 éves koromból is (nem kezdtem még serdülni).

Olyan kép is van, amin apukámmal fekszünk az öntöttvas kadban, ami kint volt a kertünkben. Azt hasznaltuk "medencének". Épp normál bugyi van rajtam, abban pancsoltam.

Ennél nekem több kellene, hogy barmit belelássak.

Megosztani nem normális ilyen képet, nem elkészíteni.

aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 A kérdező kommentje:

#17 Igen, tudom, tervezek beszélni vele, csak most így hirtelen szerettem volna megtudni, hogy túlreagálom vagy nem.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

aug. 4. 15:30
 20/72 anonim ***** válasza:
81%
Kitartast Neked,barmi is derul ki.
aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!