Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mire jó egy szülőnek,hogy a...

Mire jó egy szülőnek,hogy a gyerekei összevesznek?

Figyelt kérdés
Anyám addig hergelt egy bizonyos témában,ami miatt a testvéremmel összevesztünk,ha ő nem hozza elő a témát,akkor nem veszünk össze.Direkt generálta a veszekedést,ezt abból gondolom,hogy utána hozzá vágta a fejemhez, hogy úgy tudja milyen vagy.Holott nekem a testvéremmel jó kapcsolatom volt,nem mondom párszor összevesztünk,de utána pár nap múlva mindig beszéltünk, kibékültünk,most már hónapok óta nem és ez mind anyám miatt történt.Erre ő azt mondja nekem,hogy én kérjek bocsánatot,mert őt úgy bántja! Mondom mivan???Én nekem kellene bocsánatot kérnem azért,mert osszeugrasztottál minket??Mondtam neki,hogy neki kellene egy közös ebédre invitálni minket,hogy elássuk a "csatabárdot".Nekem csak az kérdésem,hogy ez mire jó egy szülőnek,hogy összevesztünk?
aug. 3. 22:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
30%
Nincs szóköz. Megint.
aug. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
38%

11.

Teljesen mindegy, hogy kamuzik a szóköztelen.

Sajnos az élet tele van ilyen férgekkel.

aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

13.

Igen. Igazad van.

Viszont érdekes téma. Látod a hozzászolásokból, kár hogy behalt a téma.

aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!