Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért jó egy szülőnek azt...

Miért jó egy szülőnek azt mondani hogy a gyereke nem lehet kapcsolatba senkivel 18 év alatt, mert akkor lesz nagy nagy...?

Figyelt kérdés
Az ilyen esetekben lesz a hazudozás, elhidegült szülő gyerek kapcsolat, tiniterhesség. Mégis miért jó egy szülőnek ez?
júl. 26. 18:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Honnan szeded ezt a 13-t? 18 alatti az neked 13? :)

" nem lehet kapcsolatba senkivel 18 év alatt, mert akkor lesz nagy nagy...?" - ez volt a kérdés... - tényleg nem ártana gondolkodni.

júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
19%
Szüljetek nyugodtan, Bombika annyira gyermekorientált, hogy az összeset befogadja és fel is neveli.
júl. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
51%
22es egy szóval nem írtam olyat, hogy nyugodtan szüljenek gyereket.... Sőt, pont ellene vagyok annak, hogy egy gyerek gyereket szüljön...... Azért meg már ne kelljen nekem szégyenkeznem, mert abortuszellenes vagyok..... Ezért nem fogok senkitől bocsánatot kérni. Egyébként vannak esetek, mikor elfogadom.
júl. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
48%

Ez egy begyöpösödőt és igazából gyáva/hozzánem értő szülö gyerek kapcsolat.

Amikor inkább tiltok valamit mert fingom sincs rolla és vagy szégyelek is rola beszélni a lányommal.

Nem szabad és kész. Ha tiltom nincs probléma...aztán lesz. Mert mástol tudja meg a hülyeséget. És utálni fog jó esetben.

"Pedig én csak jót akartam neked" felkiálltassal tiltok... ami sohasem működik.

Rossszabb esetben teljesen kizár az életéböl és nézehetek mint az a bizonyos patás.

szept. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
82%
Kényelmesebb így "nevelni" és nem vállalni a felelősséget, ha elbaxxa a nevelést, meg a gyerekkel való viszonyt. Meg, ahogy az 1-es írja, ilyenkor már rámondhatja:"Felnőtt vagy, oldd meg!"
szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 NTBS ***** válasza:
71%
Tanárként írok. Részben megértem az ilyen szülőt. ugyanis, ha nincs kapcsolata, nincs csalódása a másik nemben.
szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Tanárként meg úgy emberként tudhatnád,mindeneképp lesz csalodása a másik nemben,ha hetero!


Sőt valszeg már álltalanosban is volt: Peti nem kértefel farsangor táncolni, csoda,hogy még forog a föld!

szept. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!