Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért jó egy szülőnek azt...

Miért jó egy szülőnek azt mondani hogy a gyereke nem lehet kapcsolatba senkivel 18 év alatt, mert akkor lesz nagy nagy...?

Figyelt kérdés
Az ilyen esetekben lesz a hazudozás, elhidegült szülő gyerek kapcsolat, tiniterhesség. Mégis miért jó egy szülőnek ez?
júl. 26. 18:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%
#10-es téged is el kellett volna vetetni...
júl. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
16%
11-es te normális vagy???? Szerintem menjél szépen be a zártosztályra...... Ott osszad az észt.....
júl. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
73%

10-es, igen, az a normális megoldás, nem az, hgoy 16 évesen felcsinálják, megszül, aztán vagy anyuék felnevelik vagy megy állami gondozásba.


Mert egy 16 éves kislány úgysem fogja ellátni a gyerekét normálisan.

júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%
Exférjem is tiltani akarja a lányomnak a randizást, mert egy elmeroggyant ökör. Annyit ért el vele, hogy a lányom titkolózik előtte és azokon a heteken randizik, amikor velem van. Egyébként teljesen megbízható érett és értelmes gyerek, kár lenne megnyomorítani az életét azzal, hogy leszabályozzuk mindenben. Nyilván határok vannak, hogy mit tehet és mit nem, de nem fogom kalitlába zárni a nagykorúságáig. Az apját meg utálni fogja amiért semmit nem enged meg neki.
júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

7 és 8


Az 1989 utáni időszakról írtam a válaszomban. Az ábrákon pl 1990 előtti dátum nincs is. Milyen 50-es évekről van szó?

A fix 1990-ben születettek most 34 évesek. Ha 21 évesen szültek, akkor az első gyerekük most pont 13 éves, ami pont az a korosztály, amelyik lassan (legkésőbb néhány éven belül) már érdeklődik a szex iránt.

júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
5, ekkora hülyeséget rég olvastam! :) Már 35 éve is az volt a ritka ha középsuliban nem szexelt az ember fia-lánya. Nem mondod, hogy az idő múlásával szigorodtak a "szabályok"?
júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
15 ez a statisztika nem cáfol meg engem, akik teherbe estek 18-24 évesen akkoriban, az csak egy töredéke a teljes, akkori 18-24 éves fiataloknak..... Tehát nem is értem mit akarsz ezzel!!!! Nem állja meg a helyét......
júl. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
16 ezzel most jól megcáfoltál...... Tényeket akarok..... Az hülyeség számomra nem elfogadható indok...... Ennél kicsit több kreativitást ha kérhetem😁😁😁😁😁
júl. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
18, és nekem azzal kellene törődnöm, hogy te mit akarsz? Nem volt irántad érdeklődés már fiatal korodban sem? Azért hiszed azt, hogy ez mindenkinél így volt? A kérdés kiírója lehet az egyedüli aki 18 év alatt felkelti a másik nem figyelmét? A szülei idejében bőven nem volt az a prüdéria amit el akarnál hitetni. Generációs különbség helyett nevezzük rossz szülő-gyerek kapcsolatnak. Tiltás, tabusítás, mismásolás soha nem vezet jó kapcsolathoz. Viszont bajba sodródhat általa a gyerek hisz nincs kihez fordulnia. Akkor is ha a szülő azt állítja, ő 18 év alatt észre sem vette a másik nemet. Mint ahogy szerinted ez akkoriban volt. Akkoriban is csak az olyan szülőknél volt így akiknek az volt a fontos, hogy a gyerek nehogy gondot okozzon. Ma is így van.
júl. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
25%
19 pont hogy te akarod elhitetni, magadat igazolandó, hogy már akkor is szexelt mindenki 13-14 évesen...... Nyílván ezzel sokkal könnyebb "megmagyarázni" azt, hogy 13-14 évesen szexeltél már..... Mert a szüleim generációja is ezt tette..... Van egy rossz hírem, nem ez volt az általános..... Egyébként ha nem nekem lenne igazam, ez a kérdés meg sem született volna..... Mivel olyat még nem hallottam, hogy anyuka apuka 14-15 évesen szexelt, de a gyerekének megtiltja..... Nagyon hiteles lenne..... Az a rossz gyerek szülő kapcsolat, hogy nem engedi a 13 éves gyerekének, hogy szexeljen???? Picit gondolkozz már el ezen.....
júl. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!