Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg én vagyok a hibás ?

Tényleg én vagyok a hibás ?

Figyelt kérdés

Szóval történetem ott kezdődik hogy van egy 30 éves barátom kisbabánk lesz meg s terhességem elejen vagyok . Napi szinten át megyünk az en családomhoz ha este van időnk ők is mindig örülnek nagyon jókat szoktunk beszélgetni.

A minap is így tettünk ám édes anyám egy melltartóba volt a házba így meg kértem ‘anyu légszi öltözz fel mert itt van a barátom is ne így lásson téged .

Erre en kaptam mindent csak jót nem ! Otthon volt nevelő apum és neki se tetszett anyu viselkedése . Anyu azt kiabálta hogy ő otthon van akkor miert ne lehetne melltartoba ( de esküszöm nektek kiestek a mellei ) stb stb … de viszont ott volt s baratom Es rohadt kellemetlenül éreztem. ! Na egy ilyen kis dologból jott a nagy dolog édes anyám többszörösen kiatkozta belőlem a kisbabamat mert mertem neki szólni hogy oltozzon fel csak egy pólóra. Azt mondta bárcsak hallna meg bennem a gyerek valamint legyen beteg Es egesz életembe szenvedjek Es o soha de soha nem akarja látni a babam amiért nem engedem neki hogy a saját otthonában melltartoban legyen . Vicces en egy 18 éves lany vagyok egyébként de szerintem az alap illem hiába a strandon is ezt látja a baratom ez teljesen mas szituáció . Mellesleg anyám nem egy öreg logó csecsű nő és itt kiemelném soha nem jutna eszembe féltekény lenni ra vagy valami de ezek után ? Hát màr csak arra tudok gondolni hogy a baratom kell neki és ezért akart elotte melltartoba lenni mer különben egy szó nélkül fel vette volna ! Full komoly a szituáció Es elég csunya veszekedés lett belole amiért a kisbabam a szájára vette szóval kérlek Csúfos kommentek hagyjanak Es csak az őszinte véleményeteket írjatok meg .

Ékezetek lehet nem mindenhol vannak bocsi a mai generációhoz tartozom .



júl. 12. 20:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%
Anyád egy retardált pi... Tudod...
júl. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Napi szinten át megyünk az en családomhoz - öhm... miért is? Felnőtt ember vagy, miért kell minden nap a szüleidnél lógni?


Ja, te is csak papíron vagy felnőtt - megjegyzem, hogyha a barátom minden nap anyukánál estézne, egy hónap után elhagynám.

júl. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Kisebbségiek vagytok?
júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az átkozódás rájuk jellemző ilyen formában szerintem...
júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Sokáig nem mentünk hónapokig most hogy nyár van Es tobb időnk van kezdtünk oda járni egy 2 óra hosszara . Nem csináltam semit csak megkértem oltozzon fel . Meg hívva voltunk ! Meg irt is édes anyám hogy menjunk mer hús levest főz . Magyarok vagyunk ha a kisebbség nálad a barna borueket jelenti .
júl. 13. 12:50
 16/16 anonim ***** válasza:

a korkülönbséget leszámítva szerintem nagy bunkóság elátkozni a meg nem született unokát.

nekem sem tetszene ha a 18 éves lányom egy 30 évestől lenne terhes, de itt nem ez a fontos most.

a barátodat semmibe veszi épp emiatt. ezért sz.rja le hogy most itt van-e vagy sem.

júl. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!