Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg én vagyok a hibás ?

Tényleg én vagyok a hibás ?

Figyelt kérdés

Szóval történetem ott kezdődik hogy van egy 30 éves barátom kisbabánk lesz meg s terhességem elejen vagyok . Napi szinten át megyünk az en családomhoz ha este van időnk ők is mindig örülnek nagyon jókat szoktunk beszélgetni.

A minap is így tettünk ám édes anyám egy melltartóba volt a házba így meg kértem ‘anyu légszi öltözz fel mert itt van a barátom is ne így lásson téged .

Erre en kaptam mindent csak jót nem ! Otthon volt nevelő apum és neki se tetszett anyu viselkedése . Anyu azt kiabálta hogy ő otthon van akkor miert ne lehetne melltartoba ( de esküszöm nektek kiestek a mellei ) stb stb … de viszont ott volt s baratom Es rohadt kellemetlenül éreztem. ! Na egy ilyen kis dologból jott a nagy dolog édes anyám többszörösen kiatkozta belőlem a kisbabamat mert mertem neki szólni hogy oltozzon fel csak egy pólóra. Azt mondta bárcsak hallna meg bennem a gyerek valamint legyen beteg Es egesz életembe szenvedjek Es o soha de soha nem akarja látni a babam amiért nem engedem neki hogy a saját otthonában melltartoban legyen . Vicces en egy 18 éves lany vagyok egyébként de szerintem az alap illem hiába a strandon is ezt látja a baratom ez teljesen mas szituáció . Mellesleg anyám nem egy öreg logó csecsű nő és itt kiemelném soha nem jutna eszembe féltekény lenni ra vagy valami de ezek után ? Hát màr csak arra tudok gondolni hogy a baratom kell neki és ezért akart elotte melltartoba lenni mer különben egy szó nélkül fel vette volna ! Full komoly a szituáció Es elég csunya veszekedés lett belole amiért a kisbabam a szájára vette szóval kérlek Csúfos kommentek hagyjanak Es csak az őszinte véleményeteket írjatok meg .

Ékezetek lehet nem mindenhol vannak bocsi a mai generációhoz tartozom .



júl. 12. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Nekem az az őszinte véleményem, hogy 18 évesen még nem egy 30 évessel kellett volna gyereket vállalnod.
júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen viszonyban vagytok, mi a gyászért mentek haza hozzátok napi szinten?
júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

1


Ha igaz a történet, itt az a legkisebb baj, hogy gimi után férjhez ment, és gyereket vár valakitől, akivel még úgy korban passzolnak is, de nem 0-n áll anyagilag és az életben, mint ő.

júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezután ne menjetek át
júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hibáztunk a babával ! Nem ezt kerdeztem ! El vállaltam mer van egy olyan kapcsolatom ami stabil , van olyan környezetem amivel fel tudom nevelni meg vannak az anyagiak Es ha a későbbiekben szet mennénk az apukával akkor is a saját hazámat mutatom fel ugyanis az en oroksegembe költözünk ! A sztori valóságos !!! Nem kitalált sajnos . De szerintetek en vagyok a hibás???
júl. 12. 21:25
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Édesanyád hívott, hogy menjetek át hozzájuk? Ha kifejezetten meghívásra mentetek, akkor anyukád volt udvariatlan. Ha nem, és csak úgy beállítottatok, akkor ne csodálkozz, hogy nem tetszik neki, hogy bevonulsz, és azonnal elkezdesz rendezkedni, sőt rendelkezni - meg akarod határozni, hogy mikor mit viseljen a saját otthonában. Hát ne haragudj, de ha bármelyik rokonom random beállítana hozzám a pasijával, és nekiállna szövegelni, hogy szerinte "nem megfelelően" vagyok felöltözve, csak azt mutatnám meg neki, merre van az ajtó.
júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz, és teszem azt meghívás nélkül mentetek

-anya, légyszíves öltözz fel

-nem szeretnék

- jó akkor mi most megyünk, majd egyeztetünk egy időpontot


Ennek kellett volna történni, de mivel nem így volt, biztos, hogy nem mennék hozzájuk többet. Amit kívánt a babának és neked az nálam a megbocsáthatatlan kategória. Még ha nem gondolta át, akkor is. Ő a te anyád, és a baba az unokája. Ilyent méregből, még haragomban sem kívánok senkinek

Látnia se kell

júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Fel kellett allni es hazamenni. Anyukad Hany eves? Mert ugy viselkedik mint egy pubertas csitri. Nem kell oda jarni. Amugy ha o is fiatalon szult téged és pl. 36 eves, kinéz 30-nak a baratod meg 30 akkor es IS felkapnam a fejem. A megjegyzese pedig Full gonosz volt
júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Soha nem fogadnék vendéget melltartóban, akkor sem ha épp betoppan. Akkor felveszek rgy pólót.

Elátkozni ezért egy babát..

Mi a kérdés?

Nem normális az anyád.

júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért van olyan érzésem, hogy valami kimaradt a kérdésből?

Az elején azt írod, olyan jó a kapcsolat, hogy minden nap odajártok, ennek fényében nehéz elképzelni ezt:

- Anya, vegyél fel egy pólót, kérlek, ne melltartóban legyél, amikor itt vagyunk.

- Legyen átkozott a meg sem született gyermeked!


... Itt közben valószínűleg elhangzott valami részedről, amire EZ lett a reakció.

júl. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!