Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amikor elmentek a boltba és...

Amikor elmentek a boltba és szoltok a szülőknek hogy indultok akk tőletek is meg kérdik hogy mit vesztek?? Titeket nem idegesit?

Figyelt kérdés

júl. 12. 08:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Apám halála óta anyám egyedül él, csak én nyitom rá az ajtót, heti 2 nap tudom látogatni. Idén jalt meg 2 barátnője is a házból.

Persze, hogy megkérdezi, mert szeretne beszélgetni, ha arról beszélek neki, hogy az ég kék, őt az is érdekli.

Engem nem zavar, miért zavarna, elmondom neki, ő meg elmondja, ha neki is kell valami, és akkor viszem neki.

júl. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

- Anyu megyek a boltba, hozzak nektek valamit.

- Köszi nem kell. Te mit veszel?

- Egy pólót. Na szia, mentem.


Ezen mi az idegesítő?

júl. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a szüleimnél laktam felnőttként, annyit jöttem-mentem-intézkedtem, hogy csak annyit mondtam mindig, hogy elmegyek és kb. mennyi idő múlva jövök haza. Ezzel meg is elégedtek.
júl. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar, de amikor még otthon éltem és én mentem boltba, mindig megkérdeztem, kér-e valaki valamit a listán lévőkön kívül.


Most már a vőlegényemmel élek, de továbbra is ez a módi. :)


Amíg meg nem a saját pénzedet költöd, hanem a szüleid fizetik a bevásárlást, addig pedig még szép, hogy megkérdezi, mert érdekli, mi mindent akarsz venni az ő pénzéből.

júl. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fordítva van, én szoktam megkérdezni, hogy mit vegyek nekik.
júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
10, régóta nem lakunk már együtt, két gyerekes dolgozó anyukaként valahogy nem gondolom azt, hogy pesztrálnom kellene a felnőtt, önellátó apámat 🙃Meg is lepődne, ha anyáskodni kezdenék felette, elmúlt már 64 éves.
júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
26%

Én általában "kikerülős" válaszokat adok. Pl:

- Mit veszel?

- Semmit.


Vagy:

- Mit veszel?

- Amit szükséges.


Egyáltalán nem idegesít, igaz lényegében nem is adok választ. De nem most kezdtem ezt a műfajt. Amíg suliba jártam, az volt, hogy minden nap feltették a kérdést, hogy "Mi volt a suliban?" Mindig az volt a válaszom, hogy "semmi". Éveken át feltették a kérdést, és éveken át ugyanazt a választ adtam.

júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 11:38 "elmúlt már 64 éves" Pontosan Azért kellene lassan elkezdeni esetleg kicsit érdeklődni, van-e szüksége valamire.
júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

17


Nyilván ezek után nincs is jó kapcsolatod a szuleiddel. Érdeklődtek irántad, a napod iránt, te meg lezartad egy semmivel. Ugye nem fogod rájuk, hogy miattuk xar a kapcsolat?

júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
59%

18, meg is lepne, ha szüksége lenne valamire. Egyébként szól, ha éppen van valami. Napi szinten edz, a hadseregben ezt szokta meg. Dolgozik minden nap aktívan, a maratonon és a Balaton átúszásán is rendszeresen részt vesz. Eddig senki nem hitte el, hogy tényleg 64 éves, mert maximum 50-nek néz ki. Hidd el, ismerem apámat eléggé, nem kellenek itt az elméleteitek. Szeretnék majd én is ilyen fitt lenni 64 évesen, mint ő. Pedig cukorbajos és a vérnyomása is magas, szedi a gyógyszereit, tartja a diétát.

Nem minden 60 feletti kezd el meszesedni meg haldokolni!

júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!