Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Minden szülő így reagált...

Minden szülő így reagált volna, én voltam túl sok?

Figyelt kérdés

18 vagyok, otthon eddig nem nagyon beszéltem “szerelmi ügyekről”, mert nem igazán volt miről. Tegnap randim volt egy sráccal, már a harmadik, és hozott nekem virágot, egy nagyon nagyon szép csokrot. Elképesztően örültem neki. Ahogy hazaértem, boldogan mutattam otthon mindenkinek. Igazából még nem kaptam virágot és meg szerettem volna osztani ezt az örömöt egy kicsit. Apu annyit nyögött oda, hogy “nagy szám” ilyen unott hangon, anyunak mutattam, ő meg azt mondta, hogy a szobámba tegyem, ne az asztalra, ami egyébként érthető, de nem kérdeztek semmit, nem dicsérték meg, vagy nem tudom. A húgomnak tetszett, de ő 8 éves, minden színes és szép dolgot imád.:D

Én nagyon szívesen meséltem volna, de a szüleim mind a ketten inkább a meccset nézték (még csak a tegnapi ismétlését…), és észrevettem, hogy feleslegesen beszélek, mert lényegében nem is hallják. Biztosan soknak tartották a viselkedésem, de azt hittem ők is örülni fognak, és szívesen hallanának a srácról. Az este folyamán később sem lett téma, én meg nem akartam megint felhozni, mert láttam, hogy nem érdekli őket a dolog.



júl. 11. 01:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Azért az elég szomorú, hogy ennyire érdekli őket a 18 éves lányuk szerelmi élete. Nekem ha lányom lenne minden érdekelne, alig várnám, hogy elmesélje, hogy mi volt a randin, sőt örülnék is neki ha mesélne. De nem is erőltetném. Amúgy az én szüleim sem túlságosan érdeklődtek az első randijaim iránt, ami azt vonta maga után, hogy utána titkolóztam előttük. Valahogy úgy gondoltam, hogy minek mondjak bármit is.
júl. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
69%
A szüleid gyökerek. jól pofán kéne őket vágni, hogy ennyire érdekli őket a lányuk. Komolyan minek az ilyennek gyerek? Családi pótlék miatt.
júl. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%
Szüleid életunt hülyék, alighanem gyűlölik egymást a szívük mélyén, és minden szerelmes, boldog emberre húzzák a szájukat.
júl. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
Egésze eltérő érzelmi állapotban voltatok, önmagában mindkettő normális.
júl. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem a barátnőiddel kell kitárgyalni ezt a témát, nem a szüleiddel. Ezt a szüleid is érzékeltették veled. Semmi problémát nem látok
júl. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%

#5

Az baj. Ugyanis egy szülőnek illene érdeklődést mutatnia a gyereke iránt. Legyen szó bármiről is, de többek közt az első randi is ide tartozik. Ha te is ilyen szülő leszel kedves 5-ös, akkor inkább ne legyél szülő.

júl. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
11%
Nem vagyok szülő kedves 6-os, de a kérdező egy felnőtt lány, akinek tudnia kéne, hogy a szülei sem retardáltak, és tudják honnan kapott virágot. Egy fiútól. A kérdésből nem derült ki, hogy leszarják a gyereket, vagy egyszerűen elfogadják és megbíznak a saját lányukban. Részleteket viszont az apja nem akarja elemezgetni, amit teljesen megértek
júl. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%
Senki nem is beszélt arról, hogy részleteket kell elemezgetni. Egyszerűen csak illet volna örülniük a lányuk örömének.
júl. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%
Hát azért kicsit több érdeklődést mutathattak volna... A lányuk örömei, a lányuk élete fontosabb kéne, hogy legyen mint a focimeccs (akár ismétlés, akár nem).
júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
Egy normális szülő örülne, ha a 18 éves lányával olyan lenne a kapcsolata, hogy ilyesmibe is szeretné beavatni.
júl. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!