Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kisbaba gyermekelhelyezését,...

Kisbaba gyermekelhelyezését, hogyan oldjuk meg?

Figyelt kérdés
Hosszú idő után végre összejött a kisbabánk és a feleségem úgy döntött, hogy másik f**szra vágyik. Már el is költözött és vitte is a babát, mert még nagyon pici, egy éves kor alatti. A világ omlott bennem össze, mert mindig arra vágytam, hogy legyen egy boldog családom. Be fogjuk adni a válópert, de Ő egyenlőre azt szeretné, hogy 3 éves koráig szögezzük le, hogy csak nála aludhat, és ha betölti a 3 éves kort utána beszéljük meg, hogy hogyan lesz a felügyelet. Közös felügyeletbe bele menne, de én szeretném a váltott gondoskodást is, amitől Ő nem zárkózik el. De attól félek, hogy két év múlva mást fog gondolni és akár el is a költözik a vársoból. Akkor hogy oldjuk meg a váltott gondoskodást? Jelenleg egy városban élünk, de ki tudja, hogy nem-e akar a kani után majd elköltözni. Az ügyvédje annyit mondott neki, hogy egy szerencsétlen ügyvéd is elintézi, hogyha elköltözik, akkor nem tudom a váltott gondoskodást igényelni, mert a gyereknek nem érdeke a korán kelés stb. Már gyomor idegem van, mert ha egy napot nem látom, akkor otthon otthon gubbasztok magamba roskadva és bele sem merek gondolni, mivan, hogyha elköltözik. Vagy válás után, hogyan tudom érvényesíteni majd, hogy még is szeretném a váltott gondoskodást? Annyira össze vagyok zavarodva. Én is voltam ügyvédnél, de csak a paragrafusokat hajtotta, sokra nem mentem vele. Kérlek írjatok tapasztalatot.

júl. 10. 10:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

Na akkor most itt van egy valtott felugyeletes gyerek is, en.

Nalunk ez szuperul mukodott, de mar 8 eves voltam, amikor a szuleim elvaltak. Nem eltem borondbol, mert mindket helyen volt szobam es cuccaim, ezt maskepp nem is lehet, csak igy. Es kozel is laktak egymashoz a szuleim, szoval ha veletlenul ott maradt egy tankonyvem a masiknal, akkor at tudtunk menni erte. Mert kvazi csak az iskolataskamat cipeltem meg az epp aktualisan olvasott konyvemet (imadtam olvasni) mast nem.

Lehet ezt jol is csinalni, de ehhez ket egymassal normalisan beszelo es egyuttmukodo szulo kell. Illetve pici gyereknel talan ezt valoban nem itelik meg, de 6 eves kor utan mar tuti.

júl. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Először is apasági teszt hogy más pujája miatt ne vergődj. Aztán ha a tiéd akkor keresel egy jó ügyvédet és addig is semmi szóbeli megegyezéses dologba nem mész bele főleg úgy higy addig azért írd alá hogy lemondasz a felügyeletről.
júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan törvény és semmi, hogy 3 éves kor alatt nem viheti el az apuka ottalvásra. Férjem kisfia simán ottaludhatott, pedig anyuka kapálózott, hogy ne vihesse el még láthatásra se(jó apa csak anyuka több szeretőt is tartott, ezért apuka otthagyta). A bírónő megmondta, hogy onnantól, hogy anyuka nem szoptat simán ottaludhat apukánál, hiszen ő is eltudja látni a gyermeket és kitud alakulni egy normális kapcsolat köztük.
júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
97%
Senkit nem érdekel, hogy a feleséged mit szeretne. Majd a bíróságon eldöntik. Keress normális ügyvédet és legyen rögzítve, hogy te szeretnéd tartani a kapcsolatot és amikortól már lehetséges pl.nem szopik, akkor a nálad alvást is. Nehogy lemondj bármiről, mert később beleköthetnek!
júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tilthatja el tőled. Onnantól kezdve, hogy nem kizárólagosan anyatejes, simán viheted éjszakára. Apasági vizsgálatot viszont kérj, mert simán lehet, hogy a másik pasitól van a gyereke, te meg csak a pénzcsap lennél.
júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

6-os, ez nem igaz, lehet kérni DNS tesztet, ahol kiderül, hogy tényleg a férfié-e a gyerek, vagy valaki másé.


Ha nincs egyezés a férj DNS-vel, akkor hivatalosan nem ő lesz az apja, ergo nem is kell pl. gyerektartást fizetnie.


Szép is lenne. Ezzel az erővel összeházasodok egy 50 éves fószerrel aki kőgazdag, teherbe esek mástól, és azt hazudom, hogy a fószer az apja és kiperkáltatok vele egy rakat gyerektartást. Hogyne.

júl. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Olyan szomorú olvasni, hogy másokat ott hagyott a férjük én pedig az életemet le akartam vele élni, erre pedig Ő hagyott el..

Keresek egy másik ügyvédet.

júl. 11. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!