Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Annak minden szülő számára...

Annak minden szülő számára egyértelműnek kellene lennie, hogy ha a húsz év körüli fiánál/lányánál ott van a párja és kettesben vannak a szobában, akkor oda nem nyitunk csak úgy be de még kopogva sem illene?

Figyelt kérdés
Vagy amelyik szülő ilyet tesz az mit gondol, sakkoznak kettesben a szobában?👉🏼👌🏼

júl. 6. 13:30
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
89%
10-es, ez rendben van, de szexeléstől függetlenül is tahóság csak úgy benyitogatni a gyerekhez, pláne, ha ott van a párja.
júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
19%

11-es, oke, ebben egyetértek, tahóság csak úgy benyitni.

De mivel a kérdés úgy volt feltéve, hogy mit gondol a szülő, hogy sakkoznak kettesben, gondolom itt a kérdező konkrétan a szex miatt írta ki a kérdést...

júl. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
84%

7

Régen egy szobában éltek 10-en, nem volt ilyen, hogy privát szféra. Apám egy szobában aludt 2 testvérével és a nagyanyjával 25 éves koráig.


Apám teljesen normális és nem kontrollmániás ember és nekem ezzel nincsen semmi gondom.

júl. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
50%

13, régen így meg régen úgy, felesleges volt lemászni a fáról ezért a mentalitásért.

Régen nem volt gyerekülés meg biztonsági öv, most meg minek, nem? Hát csak több tucat gyerek halt meg emiatt, kit izgat?

júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
90%
10. Hogyne! Es pont az egyik ilyen illemszabaly az, hogy nem rontunk be sehova kopogas nelkul, es megvarjuk, amig kiszolnak, hogy szabad! Es igen, a sajat lakasodban is. Ugyanis tortenhetnek ott olyan dolgok, amik nem rad tartoznak. De hat ez mar intelligencia es muveltseg kerdese. ;-)
júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
89%
4. "Nyilván lehet mérgező, kontrollmániás is a szülő, de lehet csak nem gondolja úgy, hogy attól mert épp csukva az ajtó ti már egyből szexeltek." - A kora mar boven megvan hozza, hogy ne a golyameseben higyjen az ilyen! Nem is ertem, mit kepzel? Kopogjon es varjon a sorara. Kellemetlen elmenyektol kimelhet meg mindenkit. Amugy mi az ordogre is kivancsi, mi ilyen surgos...? Hogy pont az a zart ajto fusztralja ennyire! ;-)
júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, van egy csodás találmány, úgy hívják, kulcs. És akkor nem kell hisztizned ha már nem bírtok magatokkal fényes nappal a szüleid házában.
júl. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
60%
Mit ugattok itt erről a “szüleid háza” baromságról? Drágáim, a szülei oda vállalták azt a gyereket, az az ő otthona is! Nehogy már meg kelljen húznia magát és kussolni, mert a szülei kontrollmániás prűd szerencsétlenségek. Pontosan emiatt van a rengeteg elfojtás meg mentális betegség. Majd nem még besötétítve, csak a takaró alatt tíz perc misszionárius lehet, mert jaj anyuci meg ne tudja, hogy szexel a kislánya/kisfia… Elmebaj. Legyen már egy határ, amikor a kedves szülő felfogja a kis agyacskájával, hogy a gyereke felnőtt, vannak igényei és ezeket inkább otthon elégíti ki biztonságos körülmények közt, nem a bokorban a parkban vagy a kocsmai budiban.
júl. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
60%

"A kora mar boven megvan hozza, hogy ne a golyameseben higyjen az ilyen! Nem is ertem, mit kepzel? Kopogjon es varjon a sorara."


Mint leírtam, engem nem zavar, hogy bejön a szobánkba. Persze akkor ott elmondom neki, hogy apu, megint nem kopogtál. :) Mert tudjuk hogy ilyen, tudjuk, hogy nem délután 1-kor kell szexelni, mert nekik pont akkor kell segíteni füvet nyírni, konyhát átrendezni, kitölteni egy hivatalos iratot amihez nem értenek stb.

Sőt, örülök, hogy van aki benyit ránk, mikor haza megyünk. Mert tudom, hogy akkor még van apám, anyám és nem kérem tőle, hogy várjon a sorára.


"13, régen így meg régen úgy, felesleges volt lemászni a fáról ezért a mentalitásért.

Régen nem volt gyerekülés meg biztonsági öv, most meg minek, nem? Hát csak több tucat gyerek halt meg emiatt, kit izgat?"


Sosem állítottam, hogy régen jobb volt. Azt állítottam, hogy ő máshogy nőtt fel, ezt szokta meg. Nekik nincs privátszféra. :)

A kopogtatás megtanulását, meg a biztonsági öv használatát összehasonlítani kicsinyes és ostoba példa. :)

júl. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Azzal jönni, hogy régen nem volt privát szféra, baromság. Igény ugyanúgy volt rá. Ha megnézed pontosan ennek a hiánya okozza azt, hogy apád képtelen tiszteletben tartani azt, hogy nem törünk a másikra kopogás nélkül. Te meg még validálod is ezt a paraszt viselkedést…

Kíváncsi vagyok, hogy a párod is ennyire imádja-e, hogy nem lehet nyugtotok, mert valaki biztosan benyit majd rátok és annyira sem tisztel, hogy legalább egy koppantást megeresszen.

júl. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!