Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Annak minden szülő számára...

Annak minden szülő számára egyértelműnek kellene lennie, hogy ha a húsz év körüli fiánál/lányánál ott van a párja és kettesben vannak a szobában, akkor oda nem nyitunk csak úgy be de még kopogva sem illene?

Figyelt kérdés
Vagy amelyik szülő ilyet tesz az mit gondol, sakkoznak kettesben a szobában?👉🏼👌🏼

júl. 6. 13:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen szulo mergezo, bantalmazo, kontrollmanias, nem tisztel semmilyen hatart: allandoan atlepi, az elet mas teruletein is. Egyeduli megoldas a kuldon albi es a no contact. ;-)
júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell a házukba vinni a dugópajtit és probléma megoldva
júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
67%
Ahogy az 1-es írja.
júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
76%

30 vagyok, de apám ugyanúgy kopogtatás nélkül jön be, ha haza látogatunk (még mielőtt valaki mondaná, hogy költözzek el).

Nem azért, mert kontrollmániás, hanem mert a gyereke vagyok és nem gondol bele abba, hogy éppen 13.50 perckor szexelhetek a férjemmel.

Éppen ezért nem is szoktunk ilyen tájban, max ha kulcsra zártuk előtte az ajtót.

Nyilván lehet mérgező, kontrollmániás is a szülő, de lehet csak nem gondolja úgy, hogy attól mert épp csukva az ajtó ti már egyből szexeltek.


"de még kopogva sem illene?"


Ez mondjuk teljesen nonszensz. Attól mert itt van a pasija a gyereknek még nem kopoghatok be, hogy gyere már ki elmosogatni légyszíves? Lehet, hogy én is toxikus vagyok, de ez még mindig az én házam. Azért hadd kopogtassak már a gyerekem ajtaján, ha mondjuk reggel 7-től csukva van az ajtó este 7-ig.

júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
65%
A 4. válasz tökéletes.
júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%

De, meg lehet mondani, kérni a szülőt, hogy kérlek ne gyere be kopogás nélkül, és ha kopogsz, várd meg a választ. Lehet kommunikálni. Persze ha a privát szféra tiszteletben tartása mellett a kommunikációt sem tanulta meg a szülő, nem is tanított rá, ezért így némán mennek a kellemetlen szituációk...

Szerintem az sem normális hogy 20 évesen fényes nappal anyuci mellett kell szexelni.. mármint, költözz el, vagy esetleg csináljátok este, amikor már nem keresnek, ne egész nap.

4: szerintem a kérdező úgy érti, hogy kopognak, de meg se várva a választ benyitnak...

júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
96%

4: apád elég furcsa pasas, ennyi idősen megtanulhatta volna, hogy minimum kopog és választ vár.

Nem, nem török rá a másikra, de nem csak akkor, ha van nála valaki, hanem SOHA. Mert engem megtanítottak arra, hogy a csukott ajtó a privát szféra része. Ha valaki akar valamit, majd kopog és szépen megvárja, hogy szóljak vagy ajtót nyissak.

júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
97%

4-es, nem azt írta a kérdező, hogy kopogni sem lehet, hanem arra célzott, mikor valaki úgy nyit be, hogy kopogtat és már nyit is, meg sem várva, hogy a bent lévők reagáljanak.


Amúgy ne haragudj, de nem kell szexelnie a fiatal párnak ahhoz, hogy illetlenség legyen benyitni hozzájuk. Bizonyos kor felett először kopogunk, megvárjuk, hogy az illető kiszóljon és akkor nyitunk be, ha jelzi, hogy mehetünk. Igen, akár szexelhetnek, de lehet, hogy szimplán csak egymáson fekve smárolva beszélgetnek, és ez is intim már nekik.

júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
82%
Igen.
júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
41%

Azért annyi önuralom legyen már mindenkiben, hogy ne akkor szexeljen, mikor a szülők (vagy bárki más) jár kel a lakásban.

Hogy is nem érzed kínosnak? Ez kíbos kéne legyen neked is, de az a szülőknek is. Otthin vannak, teszik a dolgukat, közben arra figyelhenek nehogy megzavarják a gyereket mert épp szexel...

Majd ha van saját lakásod ott és akkor szexelsz ahol akarsz. Addig viszont vannak illemszabályok, amiket illik betartani.

júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!