Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivel lehetne motiválni a...

Mivel lehetne motiválni a kamaszaimat a közös programokra?

Figyelt kérdés

3 fős család vagyunk (én vagyok az anya és van 2 kamaszom, 13/15 évesek) de sajnos az elmúlt időszakban egyszerűen már nem tudok közös programot csinálni a gyerekeimmel. Semmi sem köti le őket, én pedig nem tudok kikapcsolni, mert nekik nem jó semmi.

Ki hogyan csinálja ezt?


júl. 5. 07:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék, hogy végre már önállóak, és végre magamra is van időm, nem még könyörgöni nekik.


Nem jöttök? Oké, akkor megyek egyedül, és jól érzem magam.

júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idős koromban nekem ciki volt a szüleimmel lennem. Nem lehet, hogy ők is így vannak vele?

Te meg a gyerekeid nélkül kapcsolódj ki.

júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

nem kell mindig 3asban programozni.

lehet egyszer az egyik gyerekkel csinalni valamit amit szeret, majd maskor a masikkal.

ebben a korban mar ertekelik a szabadidot, amikor a haverokkal lognak, es igy nekik is jobban lesz kedvuk a veled kozos programhoz

júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%
szervezz programot, és ha nem jönnek, vidd el egy barátnődet.
júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem is csak a gyerekeiddel kell kikapcsolódnod.Teljesen normális ebben a korban, hogy nem Veled akarnak elsősorban lenni.15 évesen nyilván inkább a barátaival megy el, de a 13 éves is már inkább a barátaival van vagy elvonul a szobájába és hagyjon mindenki békén.
júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!