Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam anyámnak, hogy...

Hogyan mondjam anyámnak, hogy fürödjön meg?

Figyelt kérdés
55 éves, és ez nem újkeletü dolog, egész életében ilyen volt. Zárt térben már 3 méterről is erezni a szagát, autóban ülve pedig csak lehúzott ablakokkal lehet utazni mellette, és kellemetlenül érzem magam, ha bárhol vele kell mutatkoznom. Egyszerüen nem tisztálkodik, a körmei is mindig feketék a kosztól, és ugyanazt a ruhát hordja egy hétig.

júl. 4. 04:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen;-))))) de mar nagyon regen nem jartam ott, letezik meg a forum?
júl. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

21.

Én már nagyon régen nem fórumozok ott.

Le is zárták már.

júl. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Szerintem sajnos nem tudsz vele mit kezdeni, ennyi éves korában már nem fog megváltozni.

Saját közeli hozzátartozóm révén az a tapasztalatom, hogy ezek ez emberek nem is veszik észre / érzik magukon, hogy büdösek és igénytelenek és ha szóvá teszed, akkor sem értik, hogy mi a gond ezzel, továbbá azt sem értik, hogy bárhová mennek miért nézik ki őket és még szóvá is teszik miért ők vannak mindig kipécézve.

Ez egy megszoksz vagy megszöksz helyzet. Ez van.

júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
koszi 22 es, nem tudtam errol. egy darabig a face bookon volt kovetheto de en mar regen elmaradtam errol. sok vita volt meg szemelyeskedes inkabb mas forumokra mentem.
júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!