Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam anyámnak, hogy...

Hogyan mondjam anyámnak, hogy fürödjön meg?

Figyelt kérdés
55 éves, és ez nem újkeletü dolog, egész életében ilyen volt. Zárt térben már 3 méterről is erezni a szagát, autóban ülve pedig csak lehúzott ablakokkal lehet utazni mellette, és kellemetlenül érzem magam, ha bárhol vele kell mutatkoznom. Egyszerüen nem tisztálkodik, a körmei is mindig feketék a kosztól, és ugyanazt a ruhát hordja egy hétig.

júl. 4. 04:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%

Van olyan barátnője aki nem ilyen igénytelen?

Ha igen akkor fogjál össze vele és próbáljátok megyőzni. Menni fog.

júl. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%

Anyad korú vagyok és rengeteg igénytelen ember van ebben a korosztályban is.

Ezek nem bedepiznek, az ilyenek mindig is igènytelenek voltak.

Ezekböl lesznek a pisiszagú öregek.

Kizárt, hogy bármit elérhetsz nála.

júl. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
55%
Mondd neki: Fürgyé le!
júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
15%
Kérd meg a Copilotot, hogy írjon neked egy tanulságos történetet a személyes higiénia fontosságáról és aztán olvastasd fel neki. Kérd meg, hogy a történetben hangsúlyozza a kínos szituációkat és az egészségügyi ártalmakat is, amik az elhanyagolt személyes higiéniából erednek.
júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Metionin ***** válasza:
84%
Én közöltem, hogy nem megyek velük sehova, amíg nem fürödnek meg (apám és anyám sem szeret tisztálkodni de apám a rosszabb). Volt, hogy megsértődtek és közölték, hogy jó akkor nem jönnek velem és azt hitték, hogy nem indulok el nélkülük. Hát de. Kb. azóta hajlanak a szóra és teszik rendbe magukat ha valahova menni kell, mióta tudják, hogy nincs rájuk szükségem az adott programhoz és simán megyek nélkülük.
júl. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
30%
alázd meg miatta folyamatosan, egyre durvábban, amíg el nem indít ez benne valamit
júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mennyire gyakori ez a dolog sajnos van ra egy eleg friss peldam. en 68 a ferjem 67 evesek vagyunk 37 eve nem Mo on elunk. mindketten mindig igenyesek voltunk a testapolasra a tiszta ruhara es kornyezetre. en fiatal korom ota parfum manias is vagyok szep szamu gyujtemenyem van beloluk a baratok is ezekkel szoktak meglepni. a multkor korhazban voltam 2 napig. egyagyas szobaban voltam es amikor megfurodtem en utana ha teljesen rendbe tettem magam hetkoznap is es maskor is hasznalok parfumot. ekkor is igy volt. az apolono amikor bejott azt kerdezt" mi ez a finom illat itt nalad, nagyon finom illat van tole az egesz szobaban?" Mondtam neki a parfum nevet es elovettem a taskambol megengedtem hogy egy kicsit fujjon a nyakara belole. nagyon megkoszonte es azt mondta "tudod a te korosztalyod beli nok es ferfiak neha olyan szaguak hogy nekunk apoloknak is felfordul a gyomrunk. tipikus "oregszag es pisiszag veszi korul oket". Hat oszinten szolva elszomorodtam, mert ha mi vagyunk a kivetelek akik jo illatuak akkor sajnos ez annak a jele hogy a tobbseg orszagtol fuggetlenul egy bizonyos kor utan egyaltalan nem ad magara. Fogalmam sincs miert van ez, mert ahol elek a vilag egyik leggazdagabb orszaga, tehat nem lehet arra fogni hogy nem tudjak megvenni a tisztalkodo szereket. amikor en kislany voltam nem volt meg tusfurdo meg desodor, de szappan, shampon mindig volt es tiszta ruhank is pedig meg mosogepunk sem volt. Nem hiszem hogy a kerdezo tud ezen valtoztatni mert az anyja meg fiatalabb korosztaly mint en es ha evek ota ilyen akkor ez az alaptermeszete es soha nem is fog valtozni. en elkoltoznek mert nem tudnek ilyen kornyezetben elni.
júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom te hol élsz, de Magyarországra sok német nyugger költözött vagy nyaralnak és a közelükben nem lehet meglenni a éttermekben, boltokban.
júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
80%
Ausztraliaban elek 1988 ota.
júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
56%

29.

Amarynda! Te vagy az, az NLC fórumról?

júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!