Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg anyumnak,...

Hogyan mondjam meg anyumnak, hogy ne rángassa a barátomat és engem sem?

Figyelt kérdés

18F

A barátom vasárnap átjött. Egyidősek vagyunk, egy az érdeklődési körünk.

TheVR-t néztünk a számítógépen, mikor anyum benyitott, rákerdezett hogy ki az a két pufó szakállbéla a videón. Alig tudtuk neki elmagyarázni, de elkezdte cibálni a barátom ruháját, aztán nekem esett. Húzz ki, ezt a két szakállbélát pedig töröld innen-üvöltötte.

Elmentünk sétálni a városba, a haver csalódottan említette, hogy ez volt az utolsó, amikor eljött hozzánk. Már csak èn mentem haza, anyu mintha mi se történt volna, nevetve fogadott.



Ezt mire véljem?

Valami baj van?

😭no, hát ettöl kész vagyok. Tanácstalan.



júl. 3. 08:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg valami hosszabb ideig lappangó és most újra felbukkanó mentális defekt... sajnálom hogy így derül ki, hogy anyád agresszív és beszámíthatatlan... kezdj el dolgozni, spórolni és költözz minél előbb, minél hamarabb kint vagy a lakásából és biztonságban, annál jobb.
júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Belebolondult a fszhiányba.
júl. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!