Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg anyumnak,...

Hogyan mondjam meg anyumnak, hogy ne rángassa a barátomat és engem sem?

Figyelt kérdés

18F

A barátom vasárnap átjött. Egyidősek vagyunk, egy az érdeklődési körünk.

TheVR-t néztünk a számítógépen, mikor anyum benyitott, rákerdezett hogy ki az a két pufó szakállbéla a videón. Alig tudtuk neki elmagyarázni, de elkezdte cibálni a barátom ruháját, aztán nekem esett. Húzz ki, ezt a két szakállbélát pedig töröld innen-üvöltötte.

Elmentünk sétálni a városba, a haver csalódottan említette, hogy ez volt az utolsó, amikor eljött hozzánk. Már csak èn mentem haza, anyu mintha mi se történt volna, nevetve fogadott.



Ezt mire véljem?

Valami baj van?

😭no, hát ettöl kész vagyok. Tanácstalan.



júl. 3. 08:51
1 2
 1/11 Rakott karfiol ***** válasza:
72%

Jól értem, anyád két szakállas embertől beijedt, és jelenetet rendezett?

Valami traumája lehet, ami a szakállasokra vetül ki, és rajtad/rajtatok meg csattant.

Megkérdezted mi volt ez? Vagy nevetve fogadott anyád, te meg huss a szobába, a gyakorin majd megkérdezed?

júl. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem. Ki nem állhatja őket, de konkrétumot nem mondott.

Apám kamionista rengeteget van távol, ő csak azt mondta a telefonba, hogy korábban is volt anyunak ilyen kirohanása a diszkóban, mikor én még nem születtem meg

júl. 3. 09:04
 3/11 Rakott karfiol ***** válasza:
87%

Sajnos, ha anyád nem látja a problémát, akkor nem tudsz mit tenni. Olyan nincs, hogy te majd kezeled, meg megváltoztatod.

Saját magad tudsz változtatni. Költözéssel, szobaajtó kulcsra zárásával, mentőt hívsz, ha cirkuszról, azok meg hátha beviszik a pszichátriára. Mert ez sajnos mentális probléma nála.

júl. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudhatjuk a pontos okot, de eleg sok elmebeteg noszemely van a mai 40esek kozott. Gondolom a boomerek altal okozott traumak... en pl pont azert nem borotvalkozom, mert szakalltalanul ezek a debil nok velem is megalazoan bannak a kisfius arcom miatt. Bar ahol csak lehet, ott panaszt teszek rajuk vagy feljelentem oket a NAVnal. :))
júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Anyád beteg. Sajnálom.
júl. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5%
*bocs, a feljelentest ugy ertettem, hogy szerencsere a csaladomban nincenek ilyenek, de szamos szolgaltato egysegben ilyenek dolgoznak... ha nem ad nyugtat, mar szamithat is a bosszumra. :))
júl. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
En 20 evesen pestre menekültem szülök elöl tönkretettek az eletemet , anyam 79 evesen sokszor jar a szaja" nen jar 3 szabadnap csak 2" en 62 eves . Nem tetszik neki ha leallitom.
júl. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Van baj a toronyban, de ha ő nem ismeri el te nem tudsz tenni semmit.
júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Anyádat nem b...k meg rendesen jó régóta valszeg, az a baja.
júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Mi a fszt olvastam.
júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!