Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt anyukám?

Miért csinálja ezt anyukám?

Figyelt kérdés

Még itthon lakom, ősszel leszek 25 éves. Nagyon nehéz volt szakma után elhelyezkedni, egy ideig sajnos nem is tudtam. Most találtam a szakmában munkát.


Igazából mindenért engem okol. Nem tudom, hogyan tudnám ezt lelkileg és mentálisan elviselni.

Jelenleg nincs pénzem költözni és a fizetésem nem lenne elég az albérletre, ételre. Párom messze él innen, akkor a munkám ugrana.


- Azért engem okol, hogy egy olyan állásajánlatot kellett elfogadnia, amilyet nem akart

- Miattam késik él

- Miattam aludt csak 2 órát


Igazából majdnem mindenért engem okol, folyamatosak a veszekedések. Igazából ő elhord mindennek (budos krva, bunkó, rohadjon meg és társai) de én nem csinálhatok semmit.

Még azt is mondta, mekkora bunkót nevelt, amikor nem tudtam előbb kikelni az ágyból mivel az is ki van számolva hány órát alszom. 6;30 helyett sikeresen 5:50kor keltem, mert konkrétan hajnalban csapkod és folyamatosan hangosan magyaráz..


Mit tennétek a helyemben, ha a költözés nem opció?



tegnapelőtt 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a költözés lehet megoldás. Egy olcsó szobát bérelj.
tegnapelőtt 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1. Nem tudok, sok pénzem elviszi a betegség és az hogy magánvérvételre és orvoshoz járok. Nem mennék, ha TB alapon megcsinálnák. :(
tegnapelőtt 08:10
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem csinálják meg TB-alapon?
tegnapelőtt 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Fél vagy egy év amíg kapok barhova időpontot. Most nem vagyok jól. Plusz az orvosok ki sem írják rosszabb esetben sem a hormon laborokat. Vagy csak tablettát, injekciót írnak fel, nem érdekli őket semmi ilyesmi probléma.
tegnapelőtt 08:17
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Menj vissza a háziorvosodhoz. Ne hagyd magad lerázni.
tegnapelőtt 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Gondolom elege van abból, hogy egy 25 éves felnőtt nőt még mindig él kell tartania.
tegnapelőtt 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Köszönöm a segítséget! ☺️🙏
tegnapelőtt 13:38
 8/9 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon szívesen
tegnapelőtt 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gabor49 ***** válasza:
csak a költözés
tegnap 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!