Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az olyan szülők, akik lehordjá...

Az olyan szülők, akik lehordják mindennek a gyereküket és semmirekellőnek, lustának, sz@rnak, hülyének nevezik őket, tulajdonképpen mit akarnak elérni ezzel? Azt hiszik hogy ettől jobb embert faragnak belőlük?

Figyelt kérdés

#gyerek #szülő #degradálás #hatalmi viszony
jún. 30. 17:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy hiszik. Sz.rnak ők rá, mi lesz a gyerekükből. Ez sosem a gyerekről szól, mindig a tahóról aki ezt műveli. Addig a kis ideig valakinek érezheti magát. Tudja, hogy nem takarod be érte, kitölti rajtad amit idegen felnőtteken nem mer. Olyan jó lenne ha ezt minden gyerek tudná már kicsiként, esélyük sem lenne az ilyeneknek megnyomorítani őket. Nagyon vastagon benn van a másik szülő felelőssége, ha lelépni nem tudnak millió egy okból, minden egyes alkalom után kötelessége lenne elmagyarázni a gyereknek, hogy mi volt ez. Ha viszont már belép a fizikai bántalmazás is, onnantól nincs kifogás, köteles menteni a gyereket.
júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%

Primitív, agresszív gyökerek, az ilyeneknek nem való gyerek, de mégis szaporodtak mert így szokás és nem volt több eszük.

Az én apám is ilyen volt, önző, irányitásmániás s**gfej, akinek csak az volt jó aki nyalta a hátsóját es mindenben egyetértett vele. Aki nem, mert voltak saját gondolatai, erzései, azt lenézte, undorító, megalázó módon tudott beszélni. Engem is elhordott minden szarnak, rondaságnak, nem is emberi lénynek, hülyének, közölte hogy soha senkinek sem fogok kelleni de nem baj mert legalább ápolom ha öreg lesz😂 stb stb. Ezt benézte.

Kiszabadultam otthonról, élem az életem boldogan a férjemmel, és úgy 13 éve nem tartom vele a kapcsolatot. Életem legjobb döntése volt.:)

Egyszerűen vannak emberek akik teljesen alkalmatlanok a gyerekvállalásra, nevelésre, és így is bánnak velük.

júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem a gyerekről szól. Az ilyen szülők tesznek rá magasról, hogy lesz-e a gyerekből valami vagy sem, nem érdekli őket az sem, hogy mennyit ártanak ezzel a gyereknek. Ez nem szól másról, mint hogy az ostoba szülő nyeregben érzi magát, és megmutathatja, hogy ő aztán elért valamit (még akkor is, ha semmit sem ért el a gyerekvállaláson kívül), ő a főnök, a gyerek meg a nyomába sem érhet, így növelve a saját önbizalmát a gyerekének a rovására. Szánalmas megnyilvánulása ez az önbizalomhiánynak és tipikusan a bunkó, műveletlen, szülőnek abszolút nem való prolik viselkednek így. Ha nekik sz@r, meg felgyülemlik a kisebbségi komplexusos feszkó a munkahelyen, azt szimplán levezetik otthon a gyereken.

Másik kedvenc beszólása az ilyen szülőknek az "amíg az én kenyeremet eszed" meg "amíg az én házamban laksz".

júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%
Itt egyszerűen csak kiokádja a szart a szájából a kedves "szülő", mert a gyerek éppen kéznél van és nem tudja megvédeni magát
júl. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
79%
A szánalmas, aljas, rosszindulatú, ostoba szülők csinálnak ilyet, mert ahhoz már túl besz@riak és gyávák, hogy egy másik felnőttbe álljanak bele, mert az nem fog tűrni és nyelni, mint a védtelen gyerek.
júl. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!