Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az olyan szülők, akik lehordjá...

Az olyan szülők, akik lehordják mindennek a gyereküket és semmirekellőnek, lustának, sz@rnak, hülyének nevezik őket, tulajdonképpen mit akarnak elérni ezzel? Azt hiszik hogy ettől jobb embert faragnak belőlük?

Figyelt kérdés

#gyerek #szülő #degradálás #hatalmi viszony
jún. 30. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, apám is folyamatosan csinálta, csak az önbizalmam rombolta vele
jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Hát, lehet igazuk van. Akkor mit kéne csinálni, megdicsérni a gyereket?
jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

Kiadják az indulatukat.

Egyébként mi volt a kiváltó ok? Még az is lehet, hogy teljesen igazuk volt.

jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Azt hiszik. Primitív állatok. Ők is azt kapták a szüleiktől, és nincs intelligenciájuk ahhoz, hogy felülírják.
jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Senior Séf ***** válasza:
37%
Azt, hogy ne a telefont buzeráld egész nap, hanem csinálj valamit.
jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Én is egész gyerekkoromban ezt hallgattam, azóta sem tudtam összekaparni az önbizalmam, pedig már 32 vagyok.....
jún. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
93%
Velem is folyton ezt csinálja főleg anyám. Mondjuk ő folyton részeg, egyenlőre annyit ért el vele, hogy amikor csak lehet ellógok otthonról.
jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kitartást mindenkinek
jún. 30. 20:44
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk azt érték el hogy null kontakt lett velük. Apámmal 1 éve nem találkoztam. Anyósommal kb 5 hónapja szakítottuk meg a kapcsolatot.

Pedig felnőtt emberek vagyunk, gyerekeink vannak, és még most is késztetést érzett arra, hogy elhordjon minket mindennek.

A legjobb a nulla kommunikáció. Azóta nagyon nyugodt életünk lett.

júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez volt. Önbizalmam nulla, félek véleményt nyilvánítani, félek konfrontálódni, és még sorolhatnám, mit nem merek.


Amióta elköltöztem kb. nulla kontakt velük, évente kétszer látom őket, azt az egyórát kibírják bsztatás nélkül, de amúgy semmit nem tudnak rólam-rólunk.

júl. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!