Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyák véleménye érdekelne?

Édesanyák véleménye érdekelne?

Figyelt kérdés
Rengetegszer tapasztalom a melltartó nélküli “öltözködési stílust”. Akár egy topp vagy gyönyörű elegáns ruha ami alatt nincs melltartó. Viszont már nem csak idősebb de fiatal tini lányoknál is észrevettem. Anyukák nektek mi a véleményetek erről ha pl lányod ?

jún. 25. 15:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
79%

20


Egyár hagyományosabban élő afrikai törzsnél minden probléma nélkül működik, hogy a nőkön is pont annyira nincs ruha, mint a férfiakon.

Ahhoz képest hogy elvileg ők civilizálatlanabban, úgy néz ki a hím egyedek mégsincsenek néha ott egy állat szintjén, hogy két mell láttán egyből szexre gondoljanak...

jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
10%
21es igaz ők fogják a nőket a hajuknál fogva és berángatják egy bokorba ha épp kedvük van, bárhol bármikor. Itthon is milyen jó lenne ez igaz?:-)
jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
83%

En sosem hordok melltartot 33 eves vagyok, sosem akartak még megeroszakolni . Nem vagyok sem dagadt, sem ronda.

Melltarto nem a kozizles miatt letezik. Engem zavar , telen kenyelmetlen, nyaron meleg.

Nem hiszem el, hogy 2024-bem még téma , hogy ki mit hord 🤦‍♀️

jún. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
89%

Engem az zavar, ha megbámulnak. Így inkább magamra húzom a melltartót. Akit nem zavar, ha megnéznek, tőlem nyugodtan lehet anélkül. Van olyan ruha, amihez hülyén áll a melltartó, esetleg akkor más módon kell megoldani a takarást, már annak akit zavar ha látják.


Egyébként az öltözködés (legyen akármilyen), nem lenne indok arra, hogy a perverzek erőszakoskodjanak.

jún. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
91%
Fiatalon én is melltartó nélkül jártam,feszes,nem lógó melleken teljesen jó.Ma már nem vagyok ilyen feszes,így kénytelen vagyok viselni,de utálom.
júl. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, van ám bimbótapasz is a világon, ha valakinek kicsik a mellei ês biztosra akar menni, mert pl nincs szivacs a ruhában....
júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szottyadt logó mellem lenne lefele álló bimbóval tuti fix hogy nem hordanék melltartót. De ezen a téren velem kicseszett a sors. Csak ha már most 23 évesen ilyen milyen lesz 50 évesen. Na mindegy, szar ügy. Amúgy nem érdekel ki hord és ki nem. Jó hogy vlk megteheti hogy ne hordjon.
júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
64%

Pont ma láttam egy nőt..nagyon gáz volt azokkal a szomorúan lógó tacskófülekkel a ruhájában...


Mindenki azt vesz vagy nem vesz fel amit akar, de én nem tenném, nekem közönséges és ízléstelen

júl. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!