Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyák véleménye érdekelne?

Édesanyák véleménye érdekelne?

Figyelt kérdés
Rengetegszer tapasztalom a melltartó nélküli “öltözködési stílust”. Akár egy topp vagy gyönyörű elegáns ruha ami alatt nincs melltartó. Viszont már nem csak idősebb de fiatal tini lányoknál is észrevettem. Anyukák nektek mi a véleményetek erről ha pl lányod ?

jún. 25. 15:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%

Most nem értem a lényeget, miért lenne inkább gond, ha egy tini nem hord melltartót, mint ha egy 20-30 éves valaki?

Szerintem akkor elfogadható, ha nem átlátszó, nem látható a mellbimbó, és - ez ugyan csak esztétikai dolog -, nem lógnak a nö melllei.

jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdés. S igen épp a mellbimbó látszata miatt.
jún. 25. 15:54
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Szeptemberben voltunk kora huszonévesek esküvőjén. A csajok nagy része melltartó nélkül volt a koktélruhában. Szerintem nem nézett ki hülyén 50 kilós 20 éves kismellű csajokon. Nő vagyok, félreértések elkerülése végett.
jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem bárki mindenki hordjon aki nem az saját magára hívja fel a figyelmet sőt sok perverzre is aztán megtörténik a baj. A másik hogy teljesen mindegy hogy akkor ha látszik vagy sem a bimbó. Igazából a mellbimbó különleges esetekben "bújik elő" vagy ha hideg van vagy izgalmi állapotban, vagy ha ovulációs időszak van. Szerintem egyáltalán nem kellene nélküle járkálni.
jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
Azért az elegéns ruhák egy része startból olyan, hogy nem is kell hozzájuk melltartó (szivacsos a mellrésze), vagy nem is lehet felvenni, mert pl nem fér be.
jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
1%
Nem értem miért vagyok lepontozva, máskor akkod menjetek bugyi nélkül is. Csak utána ne legyen sírás hogy megerőszakolnak meg elrabolnak. Istenem pff
jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%

Azokat erőszakolják meg, akik nem vesznek melltartót.

Aha.

jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%

6


Ha valaki meg akar erőszakolni, pont a ruha fogja legkevésbé érdekelni, ne dédelgesd magad hamis álmokban. Vehetsz fel te melegítűt vagy télikabátot is, ami szó szerint már mindent takar, nem csak egy esetlegesen kiemelkedő mellbimbót...

https://www.youtube.com/watch?v=RdNh87cDHO4

jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
31%
Ha kellően feszes, kerek, kicsi mellei vannak akkor miért ne? Ha nagyobb, lógósabb akkor inkább ne, kiábrándító a tacskófül a ruha alatt
jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
78%
10es látom nem vagy tisztában a demens szó jelentésével. Okosat akartál mondani de csak magad égetted le. Gratulálok
jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!