Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mennyire normális...

Szerintetek mennyire normális adott esetben, ha egy 16 éves srác hétvégente átmegy a barátaihoz videojátékozni, esetleg kirándulni, jól érezni magukat?

Figyelt kérdés
Az egyik az én fiam, sosem volt ez kérésem, de mindig pontosan 21:00 órára hazaér, egyébként sosem isznak, drogoznak, dohányzás van egyedül ami rossz, amiről tudok is.

jún. 23. 17:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Miért ne lenne normális?
jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne nem normalis ha nemjarna el 16 evesen.
jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a nem normális szerinted?
jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést.

Az nem lenne normális, ha mindig otthon ülne.

jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha ez egy komoly kérdés, és szerinted itt probléma van, akkor van egy rossz hírem:


Veled van gond/neked van gondod. De nem a sráccal. Jó lesz, ha tisztázod magaddal, hogy mi is történik a fejedben, hogy egyáltalán ilyen dolgot írsz gyakorikérdésekre. Remélhetőelg sikerül, a srác érdekében.

jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Engem anyám nem engedett soha sehova; vagy ha mégis akkor folyton ellenőrizgetett. Ha meg esetleg a tudta nélkül mentem, akkor mindig ment a cirkusz. Aztán most csodálkozik, hogy huszonX évesen nem járok el sehova; nincsenek barátaim/kapcsolatom. Ki érti ezt? 😂
jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, menjen csak! Viszont, mindig mondja, ha mennek valahova, hogy hova mennek!

Azt is mindig mondja meg előre, nagyjából hány fele ér haza!

jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs pia, drog, cigi és időben hazaér, akkor teljesen normális.

Azonban kamaszkorban benne lehet, tehát lehet hamarosan elkezd ismerkedni. Az is teljesen természetes. De, ha nem volt szexuális felvilágosítás (elvileg iskolákban már bevezették) azért otthon leülnek ezzel kapcsolatban beszélni vele, még ha kínosnak is érzitek ezt.

jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8 Cigi az sajnos van, de semmilyen más káros dolog nincsen náluk.
jún. 23. 19:27
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Hurrá, és azt is megtudjuk, hogy miért merült fel, hogy ez nem normális?
jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!