Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most ezt a helyzetet hogyan...

Most ezt a helyzetet hogyan kéne anyuval megoldanom? A testvéreim miatt nem szeretném teljesen megszakítani a kapcsolatot.

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 18 évesen átköltöztem apuhoz, anyunak azt mondtam, hogy főleg mert ő frekventáltabb helyen lakik, ahonnan könyebb egyetemre járnom, de egyébként inkább a nyugalom miatt. Mindig is szerettem apunál lenni, nem vagyok semmivel sem csesztetve, nagyon laza apum van. Otthon viszont van egy 8 és egy 5 éves féltesóm, akiket szeretek, de a folyamatos hangzavar, veszekedés, hogy semmit nem lehet csinálni, már kicsit kikészített, meg anyukám és a férje közötti konfliktus. Ha összevesztek, akkor a férje a nappaliban aludt mindig, és amíg fel nem kelt, addig mozdulni sem lehetett kb. Ha meg kibékültek, az is viszonylag hangos volt…

Két éve van már párom, a szüleim is régen ismerik, bár anyu többször nem volt vele túl kedves, ezért nem szoktak találkozni. Most otthon voltam anyuéknál, és a nappaliban aludtam (mert a szobámat, amint kiköltöztem, anyu férje befoglalta dolgozó- és második hálószobának.)

Elmentem zuhanyozni, és amikor mentem le anyum ott ült a kanapén, kezében a telefonommal és fal fehér volt kb. Megkérdeztem mi történt. Kiderült hogy átnézte a telefonomat, és megtalálta a rólam és a barátomról készült fotókat, amik direkt egy külön mappában vannak…🙃 Szerintem nem durva, hogy fiatalon, stabil kapcsolatban viszonylag aktív szexuális életünk van. De anyu azon volt ki, hogy a képeken felismerte, hogy ez az apunál lévő szobám, és rögtön felhívta apukámat, aki mondta, hogy persze, szinte minden este együtt alszunk, mikor kinél. És elvileg valami olyat mondott anyunak, hogy “fiatalok és szerelmesek, mi baj ezzel?”. Anyukám kivitt az udvarra, hogy a “tesóim ne hallják”, csak az egész szomszédság, szupi… és olyan szinten leb@szott, hogy öröm volt hallgatni. Mikor kis k.rvanak nevezett, akkor mondtam azt, hogy ebből elegem volt, kitéptem a kezéből a telefont, összepakoltam, és ott hagytam. De nem áll le, hívogat, és írogat nekem. Én csak annyit mondtam neki, hogy azon gondolkozzon el, hogy hány éven át hallgattam az ő békülős szexüket, és egy r.hadt szót nem szóltam, semmit. Pedig azért mikor még hajnal 2kor sem tudtam aludni, az elég kellemetlen volt. Ha nem lennének a testvéreim, valószínű kizárnám anyut az életemből, de a testvéreimet szeretem, és már így is sokszor mondják, hogy mehetnék többet, mert hiányzom nekik. Szóval miattuk kéne valami megoldás, de egyelőre nem igazán látom, mi lehet az.



jún. 22. 15:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy darabig ne keresd anyut mert ez full gáz.Én már nem tudom mióta nem nézek bele a telefonukba a gyerekeimnek és most már ők is 18 évesek akik még itthon vannak persze..Szóval mindenképpen jelezd anyu feláé hogy te felnőtt vagy és neki semmi joga nincsen ehhez..Nem hogy számon kérni..Meg ilyeneket mondani hogy k..va...De mindenképpen mond neki meg hogy tudja igenis gáz amit csinált és mondott..
aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!