Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most ezt a helyzetet hogyan...

Most ezt a helyzetet hogyan kéne anyuval megoldanom? A testvéreim miatt nem szeretném teljesen megszakítani a kapcsolatot.

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 18 évesen átköltöztem apuhoz, anyunak azt mondtam, hogy főleg mert ő frekventáltabb helyen lakik, ahonnan könyebb egyetemre járnom, de egyébként inkább a nyugalom miatt. Mindig is szerettem apunál lenni, nem vagyok semmivel sem csesztetve, nagyon laza apum van. Otthon viszont van egy 8 és egy 5 éves féltesóm, akiket szeretek, de a folyamatos hangzavar, veszekedés, hogy semmit nem lehet csinálni, már kicsit kikészített, meg anyukám és a férje közötti konfliktus. Ha összevesztek, akkor a férje a nappaliban aludt mindig, és amíg fel nem kelt, addig mozdulni sem lehetett kb. Ha meg kibékültek, az is viszonylag hangos volt…

Két éve van már párom, a szüleim is régen ismerik, bár anyu többször nem volt vele túl kedves, ezért nem szoktak találkozni. Most otthon voltam anyuéknál, és a nappaliban aludtam (mert a szobámat, amint kiköltöztem, anyu férje befoglalta dolgozó- és második hálószobának.)

Elmentem zuhanyozni, és amikor mentem le anyum ott ült a kanapén, kezében a telefonommal és fal fehér volt kb. Megkérdeztem mi történt. Kiderült hogy átnézte a telefonomat, és megtalálta a rólam és a barátomról készült fotókat, amik direkt egy külön mappában vannak…🙃 Szerintem nem durva, hogy fiatalon, stabil kapcsolatban viszonylag aktív szexuális életünk van. De anyu azon volt ki, hogy a képeken felismerte, hogy ez az apunál lévő szobám, és rögtön felhívta apukámat, aki mondta, hogy persze, szinte minden este együtt alszunk, mikor kinél. És elvileg valami olyat mondott anyunak, hogy “fiatalok és szerelmesek, mi baj ezzel?”. Anyukám kivitt az udvarra, hogy a “tesóim ne hallják”, csak az egész szomszédság, szupi… és olyan szinten leb@szott, hogy öröm volt hallgatni. Mikor kis k.rvanak nevezett, akkor mondtam azt, hogy ebből elegem volt, kitéptem a kezéből a telefont, összepakoltam, és ott hagytam. De nem áll le, hívogat, és írogat nekem. Én csak annyit mondtam neki, hogy azon gondolkozzon el, hogy hány éven át hallgattam az ő békülős szexüket, és egy r.hadt szót nem szóltam, semmit. Pedig azért mikor még hajnal 2kor sem tudtam aludni, az elég kellemetlen volt. Ha nem lennének a testvéreim, valószínű kizárnám anyut az életemből, de a testvéreimet szeretem, és már így is sokszor mondják, hogy mehetnék többet, mert hiányzom nekik. Szóval miattuk kéne valami megoldás, de egyelőre nem igazán látom, mi lehet az.



jún. 22. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagy, nem 12. Már nincs semmi joga beleszólni a dolgaidba. Én nem magyarázkodnék neki semennyi, majd megnyugszik, addig ne keresd.
jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

1. Kódold le a telefonod.

2. A tesókkal szervezz külön programot, nem kell feltétlen ott aludnod, ha a távolság engedi.

3. Anyukád nem fog megváltozni ilyen téren. Ő szexelhet hangosan bármikor, te soha, mert a kislánya vagy.

4. Ne tárolj ilyen képeket a telefonodon.

jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ilyen képeket inkább ne tárolj, mert bármikor ráfaraghatsz. Felnőtt nő vagy, sajnos avval nem tudsz mit csinálni, hogy a féltesóidat hogy nevelik, max suttyomban ráküldöd a gyámosokat anyádra. Inkább próbálj anyáddal minél kevesebbet kommunikálni és építeni a kapcsolatot a pároddal, hogy minél messzebbre húzhassatok a közeléből...
jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Baromi tapasztalatlan vagy és naiv. Nem az a baj, hogy szexelsz. Ne ezt hánytorgasd fel anyukádnak, hogy te is hallgattad őket. Tuti a képeken volt kiakadva és igaza van. Egyszer még ráfaraghatsz és rohadtul bánni fogod. Ilyenbe senki kwdvéért ne menj bele.
jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne igaza? Engedély nélkül nézte át a lánya telefonját. Intim képet én sem tartanék olyanok, max egy kártyán vagy valami hálózat kívülin, ha annyira megbízok a partnerben. De lehet csak szimplán olyan kép volt ahol csak ágyban közösen szelfiznek. De ez igazából lényegtelen, az anyjának nem volt joga átnézni a telefont. Persze az anyja bármikor bárhol megalázhatja, bábként kezelheti, de a kérdező véletlenül se mondja meg neki azt amit gondol.

Sajnos ha találkozni akarsz a testvéreiddel, akkor úgy kell viselkedni hogy anyád megengedje. Mert nem tudok olyan törvényről ami láthatást biztosít egy testvérnek. Vagy esetleg elvinni a tesókat kirándulni, valahova piknikezni vagy valami, ha ugye megengedi.

jún. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Sajnálom, ha ez a fotós rész félre érthető volt, nem vagyunk a képeken meztelenek, vagy ilyesmi. Nagyjából mindegyiken csak össze vagyunk bújva, vagy a kezünk van összekulcsolva. Egy van, ahol a barátom ül az ágytámlának dőlve, én pedig az ő felsőtestének dőlök neki, és be vagyunk takarózva, nekem csak a vállaim lógnak ki, neki látszik a felsőteste, de ennyi. Semmi olyan nagyon durva. Sejthető a hátterük, de nem látszunk meztelenül. Ja és van egy amin fogat mosok a barátom pólójában, a barátomék fürdőszobájában, emiatt mondta anyum, hogy kis k.rva vagyok, mert hogy nála aludtam, meg stb.
jún. 22. 17:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyád komplett hülye, már bocs...
jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

A testvéreiddel jogod van találkozni, ha el is mész hozzájuk akkor foglalkozz velük csak. Édesanyád nem normális, ilyen képeken hogy lehet így kiakadni? Van valami zavar a fejében az biztos! Az pedig, hogy mondtad neki, hogy éveken át az aktusukat kellett hallgatnod helyénvaló volt. Ez sem fér a fejembe, hogy ha ő ennyire nyíltan és hangosan szexelt, mégis milyen jogon van kiakadva összebújós képeken?

jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a mostohaapádnak, hogy rakja meg rendesen, akkor anyád nem fog problémázni.
jún. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyád tényleg menthetetlen. Lehet, hogy változó korban van, lehst, hogy a mostohafaterrel megint fasirtban vannak, dw világosítsd fel, hogy 20 vagy. Majd megnyugszik shépen és mindent megtssg, hogy láthassa a majdani unokákat, versenyezni fog a másik nagymutterral, hidd el. Megváltoztatni nem fudod.

Az pláne gáz, hogy apádat is lecseszte a képek miatt, aki pedig eddig azt hitte, végre megshabadult a hisztijeitől.

Erkölcsileg az is vállalhatatlan és gusztustalan, hogy megnézte a privát képeidet. Elég öncélú egy nőszemély lehet, már elnézést... Vigyázz, ne legyél később se ilyen!

jún. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!