Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ennek hogyan vethetnék véget?

Ennek hogyan vethetnék véget?

Figyelt kérdés

18L

Apum szlovák munkatársai szombatonként átjönnek hozzánk ide Vácra. Bejönnek, apu megkínálja õket kávéval, mukott sem értek a beszélgetésbõl, de annyit látok hogy nevetgélnek is.

Mondtam apunak és anyunak a problémát, de csak lehordtak azért hogy ne szóljak bele semmibe.


Tanácstalan vagyok;



2024. jún. 22. 12:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha a FELNŐTT lányom nekiállna pattogni, hogy miért hívom át a barátaimat, finoman közölném vele, hogy nagykorú, ergo ha valami nem tetszik, lehet elköltözni. ;)
2024. jún. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
32%
Nauč sa po slovensky !
2024. jún. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Megoldás lehet hogy akkor szombatonként csinálj magadnak programot. Vagy 18 évesen elmehetnél diákmunkát végezni. Sokan csinálják, és lenne kereseted.
2024. jún. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!