Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vethetnénk véget a...

Hogyan vethetnénk véget a testvérem kapcsolatának?

Figyelt kérdés

Ő most 18 éves, eddig egy felelősségteljes, érett lánynak gondoltuk. Tavaly nyáron összeismerkedett egy 26 éves sráccal. Semmi baj nem volt vele, míg kb. 1 hónap után minden 2. alkalommal totál részegen jött hozzánk. Kiderült, hogy problémája van az alkohollal. Próbáltuk rávenni, hogy ne találkozzon vele, nem sok sikerrel.Az is kiderült, hogy a srác nős, ez már a harmadik házassága, és 4 gyereke van. Ezt a tesóm se tudta, mikor meg kiderült nem igazán zavarta a dolog. A srác megígérte, hogy elválik, de szerencsére nem lett belőle semmi és

4 hónap után megszakadt a kapcsolatuk.


Pár hete ismét megjelent a tesóm életében, és sajnos már úgy, hogy tényleg válik. A felesége beleunt a viselkedésébe, és elhagyta. Nagyon félünk, hogy tesómmal szorosabb kapcsolatba kerül. Ő azt mondja, hogy nem szereti a srácot, csak szórakozik vele, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy szerelmes bele. A szüleim nem merik tiltani, nehogy dacból még inkább a sráchoz vonzódjon. De azt sem akarjuk, hogy elszúrja az életét, és egy alkoholistával álljon össze, ráadásul lassan itt az érettségi is.


Nem tudjuk mit tegyünk, hogyan válasszuk szét őket...


2010. nov. 13. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek egy dettó ilyen szitut.

Hogy mit tudtok tenni?Semmit sajnos!Az ő élete,Te nem tudsz beleszólni.

Sőt... ha ők szakítanak,a lánynak nagy valószínüséggel a következő pasasa is ilyen zűrös srác lesz.Valami oka van hogy mindig ilyen karaktert keres maga mellé.

Talán akkor lesz változás,ha a lány idősebb lesz és megváltozik.

2010. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén megmondanám neki,hogy mit gondolok a srácról,ismét felsorolnám a negatívumait és hozzá fűzném,hogy ha akarsz akkor kezdj vele nyugodtan de akkor ne gyere vissza,ha baj lesz és ne kuncsorogj.
2010. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki saját szavakkal azt, hogy mit gondolsz a fiúról.Ne szépíts, ne nézd, hogy megbántod vele.Ha végig sem hallgat akkor hagyd, tegye csak tönkre az életét.Ha pedig megpróbálja kompenzálni amit mondtál( nem igaz ő olyan okos, ügyes, nem is gonosz stb.)akkor alkalmazd a fordított pszichológiát.Ha tényleg egy igazi rossz, bűnöző ember akkor mondd, hogy elviszed őket egy elegáns estére.Tényleg megteheted ha a pasi eléggé udvariatlanul viselkedik.Akkor a vendégektől is megkapja, hogy egy ilyen fiúval kezdett.
2010. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
szerintem az, h elmondod milyen egy.... a pasi nem segít. tapasztalatból mondom. én két kapcsolatát szenvedtem végig a nővéremnél, most talált egy rendes fiút. szóval tényleg nem tudsz mit csinálni, csak várni, h komolyodjon.
2010. nov. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
52%

Húúúúúha <:S <:( ez valóban nehéz helyzet... és tényleg nem tudsz mit csinálni... ilyen a "szerelem" már ha ez szerelem....legalábbis a srác részéről... elég fura :S

szerintem is beszélj a tesóddal aztán ha nem megy akkor a sráccal...szépen, kulturáltan. Mond meg a srácnak, hogy nem szeretnéd, hogy a tesód is így elszúrja az életét, mint ő... és, hogy szeretnél segíteni ezen a helyzeten, de ha nem tud leszokni az alkoholról, akkor tegye meg azt a szívességet, hogy leszakad a csajról és visszamegy a gyerekei 'egyik' anyjához... :S ez is elég furán hangzik.. "egyik"... :S:S:S:S:S:S

Valószínű, h ha együtt maradnak, a tesódat sem kerüli ki a gyermekáldás, aztán pedig otthagyja.. :(

Istenem, de szomorú, hogy vannak ilyen helyzetek.

De nagyon vigyázz, mert lehet, hogy ha a srác mégis úgy dönt, hogy otthagyja a testvéred, a helyzet úgy kikészíti a tesódat, hogy még a végén valami hülyeséget képes csinálni magában... vagy kitudja... először mindenképpen a húgoddal/nővéreddel beszélj (nem tudom kisebb v nagyobb-e nálad csak már elég unalmas a tesód/testvéred kifejezés így egymás után sokszor :D Gondolom, azért idősebb vagy tőle, vagy egyszerűen csak egy érettebb húg.

Ha mégis szakítanának akkor kísérd el a húgod/nővéred, nehogy kárt tegyenek egymásban... ha baj van mindenképpen szóljatok a szülőknek!


15/L

2010. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!