Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni a helikopter...

Mit lehet tenni a helikopter szülők ellen, felnőttként?

Figyelt kérdés
jún. 20. 23:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%
Én örültem hogy végre felnőnek, önállóak, és több idő jut magamra....sose értettem ezeket a ragacs szülőket. Nincs más dolguk, elfoglaltságuk??
jún. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Sajnos nincsen.

70km re élünk egymástól, de így is itt vannak velem.

jún. 21. 08:35
 13/28 anonim ***** válasza:
58%
Hat ne engedd be oket. Ha balheznak az ajto elott, hivjal rendort.
jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
73%

Miért kellene bármit tenni?


Felnőtt vagy, tehát külön élsz, szóval nem engeded őket az életedbe.

Ha valami érthetetlen oknál fogva még nem élsz külön (ilyen szülőktől általában elmenekül a gyerek, amint lehet), akkor szépen elköltözöl tőlük.

jún. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
68%

De írtad, külön élsz, szóval semmi dolgod velük.


Ha meg nem vagy képes határt húzni, hanem engeded, hogy pörögjenek feletted, akkor elballagsz pszichológushoz, aki ebben! segít.

jún. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
63%
Az egyetlen megoldás az elköltözés és az önállósodás.
jún. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
60%

"70km re élünk egymástól, de így is itt vannak velem."


Ezt meg tudnád magyarázni?!?!? Hogy lehetnek OTT veled, ha 70 km távolság van köztetek?


Ha ez alatt azt érded, hogy csak úgy beállítanak, akkor a megoldás egyszerü, nem engeded be öket, ha netán elkövetted azt a hibát, hogy adtál nekik kulcsot, akkor kicseréled a zárat, a telefont nem veszed fel - és nem lesznek ott! (A lakáscsengöt és a telefont is le lehet némítani, akkor nem zavar a zaj!)

jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
73%
Miben nyilvánul meg a gyakorlatban, hogy a 70 km távolságban élő szüleid "helikoptet szülők"?
jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
54%
ez engem is érdekel.
jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
Szoszi
jún. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!