Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megbuktam töriből és azt...

Megbuktam töriből és azt mondták a szüleim hogy egész nyáron nem mehetek sehova és otthon tanulok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Igen, megbuktam töriből, és nem mehetek sehova, mit csináljak? Nem hiszem hogy bírni fogom. Mit csináljak?

jún. 18. 17:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
33%
Nem a posztolót akarom védeni, de valljuk be, van olyan tanár aki pofára osztályoz. Ezért lettem angolból mindig kettes, az érettségi még is jól sikerült.
jún. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
74%
Tanulj. Eddig a f@szodat verted a tanulás helyett, ez a jogos büntetés, amiért képtelen voltál pár régi sztorit megjegyezni. Töriből... Atya ég... Legalább matek lenne, azt megérteném.
jún. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
85%
Igazuk van. Nincs más dolgod ezen a nyáron, mint tanulni, ha már évközben nem sikerült egy kettest összekaparni :D
jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
37%

21-es, nem nincs olyan.


Hogyha megtanulod az anyagot, akkor nem fog pofára osztályozni, hiszen a dolgozatokban ott van a helyes válasz.


Ezzel csak azok takaróznak, akik lusták, mint a dög, bsznak tanulni, de "jaj, a tanárnak nem vagyok szimpatikus".


Nem, kicsi, az a baj, hogy szrsz a tanulásba, azért buksz meg, nem azért, mert a tanárnő pikkel rád. ;)

jún. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
82%

Nem a tanár a hibás, hanem te nem tanultál :D Ennyi a helyzet.


Én is volt, hogy épphogy átcsúsztam kettessel, de tény, hogy abban a félévben halálosan nem érdekelt pont a töri. Ki sem nyitottam a könyvet az első 2,5 hónapban :D

jún. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
87%

Nem te vagy az első a világtörténelemben aki bukott történelemből. Bár sokaknak sikerült megszerezni belőle a kettest de neked miért nem jött ez össze?

Lusta voltál?


Javaslom hogy tanulj, mert töriből szerintem könnyű összeszedni a kettest.

jún. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
44%

24.

Saját példàt írtam.

Igaz, én az angollal kapcsolatban, de szerintem releváns tapasztalat.

Szóbeli felelet: -1 jeggyel rosszab, mert rosszul ejtettem ki egy szót, -1 jeggyel roszabb mert megállok gondolkozni. -1 jeggyel roszabb, mert "3 kiló sajtot nem vehetsz".

Írásbeli felelet az más volt. Ott simán lehúzta a szót, majd felé írta ugyan azt, vagy az egész levelem áthúzta, mert rosszul kezdtem a megszólítást. Persze anyámnak hiába mondtam, mindig mondta, hogy bemegy, de sose ment. Nem akart balhézni.

jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
0%

Szervusz.

Kérlek, keress fel.

Segíthetek rajtad.

jún. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!