Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondanátok el egy tetovál...

Hogy mondanátok el egy tetoválást otthon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves srác vagyok, évek óta szeretnék egy tetoválást, de anyukám soha nem akarta megengedni. Emiatt várnom kellett 18 éves koromig, azonban mivel mostmár 19 éves vagyok, teljes mértékben elhatároztam magam, hogy végre megcsináltatom. Kértem is időpontot a tetoválóhoz, azonban anyukám nem tud róla. Apukám úgy van vele, hogy vagyok már annyira érett, hogy eltudjam dönteni saját magam, hogy mit szeretnék + ugyebár mindent saját magamnak fizetek. Mindig őszinte vagyok anyával is, de félek, hogyha elmondanám neki, nem engedne el a tetoválóhoz, mert ő nagyon nem szívleli ezt a dolgot. Ti mit tennétek a helyemben? Jövőhéten megyek a tetoválóhoz.

jún. 11. 12:45
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
76%

"A fájdalom, amit ma érzel, az az erő, amit holnap birtokolni fogsz.”


Huh ... ez nagyon ciki. Egy 19 eves gyereken ez rohejesen fog mutatni.

Mégis hol ert ennyi fajdalom ? Az oviban ? 🤦‍♀️

Ilyen életbölcsességeket max felnott emberek köpködhetnek, de nekik meg van annyi eszuk, hogy nem varratjak magukra.

Semmi itelkezes , de ezzel a tetkoval csak közröhej tárgya leszel.

jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

31/31


Neked semmi közöd nincs hozzá, hogy mit tetováltatok magamra és mit nem.

Egy ember korától függetlenül is mehet(ett) át kemény dolgokon az életben. Lehet, hogy egy 19 éves illetőnek (nem feltétlen engem kell ezalatt érteni) sokkal több problémája van az életében, mint egy 40 éves embernek.

Nem ismersz, nem látsz bele az életembe és nem tudhatod, hogy melyek azok a dolgok, ami miatt ezt szeretném feltetoválni. Képzeld, nem, nem az óvodában ért fájdalom. Ennél sokkal komolyabb dologról van szó, de ítélkezni mindig könnyebb ugyebár, főleg ismeretlenül.

jún. 12. 22:29
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

19 vagy, ha menni akarsz, mész. Anyámnak is ezt mondanám, csak kedvesebben megfogalmazva (én is 19 voltam az elsőnél).

Nem szó szerint azt mondja az az idézet, hogy menj szembe a félelmeiddel, legyenek bármilyen fájdalmasak a történés közben? Te meg még az anyádnak sem mered elmondani, hogy tetováltatni fogsz :D


(zárójeles, hogy minden normális tetováló elmondja, hogy idézetet, pláne ilyen hosszút soha, mert az évek során teljesen össze fog mosódni. Te tudni fogod mi van odaírva, de 5-10 éven belül nem lesz olvasható, egy hosszú paca lesz a karodon.)

jún. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

33/33


Nagyon köszönöm! Természetesen, nagyon profi tetoválóhoz foglaltam időpontot, rengeteg ember véleményét kikértem kihez menjek, nagyon körbejártam a témát. Biztos elfogja mondani előtte. Viszont akkor szerinted hogy kivitelezhető az, hogy ne mosódjon össze 5-10 év múlva? Lehet ez ellen tenni valamit? Ha átüttetem xy időközönként az nem lenne megoldás?

jún. 13. 00:40
 35/40 anonim ***** válasza:
61%

Azta huha , de sok dolog tortenhetett veled ami aztan kőkemény ferfiva nevelt. De azert anyutol nem mersz engedelyt kerni nehogy ne engedjen el.

Mostmar biztosan ezzel a tetkoval csak nevetseges leszel.

jún. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
41%
19 évesen komolyan gondjaid vannak, mint egy felnőttnek? Miért, te tartod el anyádat a mekis fizuból, mert fekvőbeteg? Vagy most jöttél haza az ukrán frontról? Hagyjuk már, minden nagykamasznak ekkora világfájdalma van, ennyire meg akar halni meg szenved mindentől. Uncsiii. Nem leszel ettől se egyedi, se komoly, se menő.
jún. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező (#33 vagyok), sajnos a tetkó kopni fog, ha átvarratod időközönként, akkor is ott marad a széleken a mosódás, mert majd meglátod, hogy az évek során szabályosan "szétfolyik" egy kicsit. Ezért nem ajánlanak nagyon kis mintát sem, mert az is bele fog "folyni" a saját vonalaiba.

Kérdezz olyan tetoválót inkább, akivel nincs időpontod, a tiéd nyilván azt fogja mondani, hogy hát dehogy is mosódik szét :D


Pl. @tillingerlilla, @foxgrove.ink, @reka.ferenczi.ink, és ők nem is tetoválnak szövegeket egyáltalán.

jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
77%

#37

De SeMMi KözÖd HoZzÁ, hogy mit tetováltat magára 😂

jún. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Nagyon jókat nevetek így egy-két kommenten, köszönöm nektek. Nagyon vicces azt látni, hogy némelyik embert mennyire zavarja az, hogy én mit szeretnék magamra tetováltatni. Soha ne legyen ettől nagyobb bajotok az életben.


Köszönöm mégegyszer 33-as! :)

jún. 13. 10:20
 40/40 Fárasztó96 ***** válasza:
0%
Ööö... Szerintem küldd el üzenetben, mit szeretnél. Én egy nevet varrattam két éve, de nem oda került, ahova én akartam, most egy tök más tetoválóhoz megyek takartatni, mert az eredetit felvarró tetováló nem akarja a takarást vállalni (annak ellenére, hogy fizetnék érte)
jún. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!