Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondanátok el egy tetovál...

Hogy mondanátok el egy tetoválást otthon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves srác vagyok, évek óta szeretnék egy tetoválást, de anyukám soha nem akarta megengedni. Emiatt várnom kellett 18 éves koromig, azonban mivel mostmár 19 éves vagyok, teljes mértékben elhatároztam magam, hogy végre megcsináltatom. Kértem is időpontot a tetoválóhoz, azonban anyukám nem tud róla. Apukám úgy van vele, hogy vagyok már annyira érett, hogy eltudjam dönteni saját magam, hogy mit szeretnék + ugyebár mindent saját magamnak fizetek. Mindig őszinte vagyok anyával is, de félek, hogyha elmondanám neki, nem engedne el a tetoválóhoz, mert ő nagyon nem szívleli ezt a dolgot. Ti mit tennétek a helyemben? Jövőhéten megyek a tetoválóhoz.

jún. 11. 12:45
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
62%

Ellenőriztesd le hozzáértővel, hogy nyelvtanilag rendben legyen, vesszők, stb. Illetve, hogy valóban ő mondta-e, ha szerzőt is ki akarsz írni, vagy egyáltalán, hogy biztosan tudd, hogy ő mondta - ha ez releváns.

Egyszer nekem is eszembe jutott, hogy egy jelet magamra tetováltatok.

Nem tettem meg, ma mondjuk kb. semleges, egy kellemes emlék lenne. Az, hogy 19 évesen valamit fontosnak tartottam, ez mennyire lenne tartós, ez nehezebb kérdés. Itt már lehet, hogy kínos lenne. De nem biztos, állítólag a fiatalok elég jól látják a frankót...

jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
27%
így 26 éves fejjel én is átgondolnám ezt az idézetes tetoválást, mondom ezt úgy hogy nekem is van 4 db, de egyik sem idézetes
jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
85%

A legegyszerűbb és legbiztosabb, ha csak megcsináltatod, s majd utána megmutatod, hogy ne milyen szép.


Szülőt győzködni ilyenről felesleges.

Egyik egyetemi szaktársamnak volt pár tetkója, és ő maga is tetovált. Az első színes saját maga által csinált tetoválást a saját alkarjára csinálta (egy rókát). Küldi a szüleinek képen, hogy milyen lett, stb. Azok dícsérték meg minden, hogy milyen szép, főleg elsőnek, amíg meg nem tudták, hogy a saját karján van. Pedig akkorra volt már egypár a bokájánál, egy kicsi meg a nyaka hátsó részén az egyik csigolyánál.

jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
32%

Kérdezed a véleményünket, majd kitalálod, hogy nem is érdekel a véleményünk :D

Kicsi fiú, azért mondjuk, hogy gondold át, mert sokkal idősebbek vagyunk nálad és többet tapasztaltunk az életben. Sokan elkövették ezt a hibát, mint te.

Ott van a sógornőm, ő is 19 évesen varratta magára a “fontos idézet”-et. Most meg takargatja, mert így hat év elteltével már ultragáznak minősül. Most majd megy lézereztetni drága pénzen, mert átgondolatlanul varratott magára.

jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

14/14


Mert az ilyen és hozzád hasonló negatív véleményű emberek véleménye szimplán nem érdekel. Érdekes, ha visszanézed az előtted írt kommenteket mindenki tudott normálisan válaszolni, egyedül te nem. Teljesen rendjén van, hogy neked nem tetszik, amit én szeretnék megcsináltatni idézetet. Csak tudod attól még tiszteletben lehetne tartani, hogy nekem tetszik.


De már leírom az idézetet, mert jelen esetben úgy szóltad le, hogy azt se tudtad mi a pontos “szöveg”.


“A fájdalom, amit ma érzel, az az erő, amit holnap birtokolni fogsz.”

jún. 11. 14:24
 16/40 anonim ***** válasza:
59%

Nem nekem nem tetszik, engem nem izgat mit csinálsz magaddal. Rajtad lesz életed végéig, nem rajtam.

Aranyos kis mondat, ugyanolyan semmitmondó, mint az összes többi motivációs tréneres szöveg. Kb ugyanolyan jelentést hordoz, mint a böritetkók, amikor a melled felett átszúrt szivecskébe mucika feliratot varratsz.

19 vagy, nagykamasz. Persze, hogy kell valami egyedi meg kiemelkedő rajtad.

Mondd meg anyukádnak, hogy utánajártál annak, hogy hova mész, ha akar veled is mehet támogatni. Add elő mennyire fontos neked az a mondat, mekkora jelentést hordoz, satöbbi. Bár kíváncsi vagyok, milyen hatalmas szívfájdalmak kellettek, amin ez lendített át.

jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
23%
tudod már, mit és hova? MErt hátha jobban fogadja, ha mutatsz neki pár képet, hogy ezekre gondoltál, mondjon véleményt...
jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
27%

Hát nem túl kreatív, tényleg nem fog tetszeni 10ev múlva..🫣


Ahogy írtál a családról, szerintem jóban vagytok, ülj le, mond el.

Én 17 évesen csináltattam titokban, hónapokig dugdostam (hasam, csípő csontnál), aztán anyám legjobb barátnője - aki előtt már lebuktam- felhúzta a pólóm, és kérdezte, az ott mi??!

Azt az arcot sosem felejtem el, pedig 20 éve ennek. Annyit mondott, te hülye vagy!

Szóval mond el, biztos nem lesz boldog, de a bizalom fontosabb.

jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
71%
Idézetet biztos, hogy nem tetováltatnék magamra, pláne ezt, bármennyire is motivál téged most, ki tudja, mi lesz majd évekkel később. Ez az idézet szerintem borzasztó, tiszta depis hangulata van.
jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
89%

nem olvastam a kommenteket.


Én 18 évesen csináltattam anno. Mind a 2 szülőm ellenezte, holott apámnak több is van.

Én fogtam, elmentem, megcsináltattam. Nem kértem engedélyt :D

saját pénzem, saját testem...

mikor megvolt, és apám észrevette, rákérdezett, hogy: ez mi?

mondtam alkoholosfilc.

Morgott pár napot de ennyi

jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!