Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondanátok el egy tetovál...

Hogy mondanátok el egy tetoválást otthon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves srác vagyok, évek óta szeretnék egy tetoválást, de anyukám soha nem akarta megengedni. Emiatt várnom kellett 18 éves koromig, azonban mivel mostmár 19 éves vagyok, teljes mértékben elhatároztam magam, hogy végre megcsináltatom. Kértem is időpontot a tetoválóhoz, azonban anyukám nem tud róla. Apukám úgy van vele, hogy vagyok már annyira érett, hogy eltudjam dönteni saját magam, hogy mit szeretnék + ugyebár mindent saját magamnak fizetek. Mindig őszinte vagyok anyával is, de félek, hogyha elmondanám neki, nem engedne el a tetoválóhoz, mert ő nagyon nem szívleli ezt a dolgot. Ti mit tennétek a helyemben? Jövőhéten megyek a tetoválóhoz.

jún. 11. 12:45
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
77%

18 vagyok pontosítok.

Nem győzködni kell anyut, hanem leülni, elmondani.

Anya, betartottam amit kértél, elmúltam 18, jovoheten megyek!

jún. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
22%
Nem mondom hogy ne csinálj tetoválást, de akkor olyat csinálj amit egész életeden át magadon akarsz viselni és nem fogod később megbánni, valószinű hogy 10 év múlva már teljesen máshogy fogsz gondolkodni. Lehet hogy nem érdekel hogy mások mit gondolnak rólad az interneten, de akkor fog érdekelni amikor mondjuk meglátnak a strandon és véleményt mondanak rólad.
jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
45%
Nálam ugyan így volt. Aztán amint nagyorú lettem egyből varrattam is egy sárkányt. Nem kérdeztem csak közöltem. Azóta a testem 70-75%-a ki van dekorálva. Anyámmal azóta is változatlanúl jó a viszonyom! :)
jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
48%

"Teljesen mindegy hogy mit írtok, mert ezzel saját magatokat minősítitek, rólam pedig lepereg. Gondoljátok majd idegenek véleménye szerint fogok cselekedni, vagy mi? :D"

Te írtad ki a kérdést!

jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

24/24


Igen. Én pedig azt a rosszindulatú embereknek szántam. Aki korrekten válaszolt annak nagyon szépen köszönöm!

jún. 11. 18:06
 26/40 Katona Dius ***** válasza:
89%

Mivel nagyapámnak vannak tetkói, amióta az eszemet tudom, én is akarok. Anno gyerekként csak azért, mert hú de menő, de később megérett bennem, hogy tényleg szeretnék. 16 éves korom óta mondogatom anyámnak, hogy nekem lesz, ő sosem szerette, mindig próbál lebeszélni róla, de tudja, hogy úgy sem megy, már igazából csak azért csinálja, hogy hű maradjon önmagához :D

32 vagyok, de még nem vagyok tetoválva, még nem találtam meg azt a mintát, amit tényleg szeretnék, csak úgy valami vackot meg nem akarok magamra varratni. Most már azt is hozzáteszi anyu, hogy már öreg vagyok hozzá (meg a francokat) :D

Még mostanában kezd megérni bennem egy minta, amit ha sikerül kidolgoznom, akkor idén felvarratom.

jún. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
87%
Közöld a tényt és ennyi, nem kell meghunyászkodni.
jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
84%

19 évesen tényleg anyádon rugózol egy tetoválás miatt?


Menj, csináltasd meg, ennyi.


Nekem se néztek szépen úgy az első 4-nél, az 5. után már senki nem szólt egy szót se.

14-nél járok.

(Igaz, azóta 35 vagyok, de 21 voltam az elsőnél.

jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
44%

Felnőtt vagy, gondolom saját pénzből csináltatod, szóval nem "kell" elmondani.


Ha elmondod, készülj fel a sápítozásra és hisztire, próbál majd lebeszélni és sorolhatnám.


Megcsináltatod, és kész. Úgyis észreveszi, de nem a teljes hátadat tervezed tetováltatni, hogy annyira ki kellene akadnia :D

jún. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
26%

Nekem is lesz egy.


A vőlegényem nem annyira örül neki, én meg közöltem vele, bocs, ez fontos a számomra, egy kicsike minta, nem valami húde nagydolog, egyébként is az én pénzem, az én döntésem.


Amőgy sem kértem a beleegyezését, mivel felnőtt nő vagyok :D

jún. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!