Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan szülő aki nem...

Van itt olyan szülő aki nem hagyja/ hagyta a gyerekét maszturbálni?

Figyelt kérdés

Nekem anyám mindent megtett, hogy te tudjak. Éjjel mindig nyitott ajtóval kellett aludnom, mindig mikor elment a folyosón este, benézett hozzám. Nyitott ajtóval kellett zuhanyoznom, de sokszor bent is volt amíg zuhanyoztam, vagy figyelte az időt. Annyira félt hogy hülye vagyok és terhes leszek, hogy mindig ellenőrizte, hogy menstruálok-e (ezt remélem el tudjátok képzelni). 16 éves koromig nem maradhattam egyedül otthon, és még barátnőnél, szülői felügyelettel sem aludhattam ott. Én volt, hogy próbálkoztam, de brutális szorongás alakult ki bennem. Persze 18 évesen elmenekültem otthonról, és azóta sem tud rólam semmit, de annyira belém égett ez, hogy mikor 20 (!) évesen le akartam feküdni a barátommal elsírtam magam. (A barátom azóta nagyon sokat segített, de gondolkozom, hogy elmenjek/elmenjünk szexuálpszichológushoz)

Ha ti is csináltok ilyet, ennek mi az oka? Szülői oldalról ez milyen?



jún. 6. 21:13
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
87%

30as válaszoló vagyok.

Bocsi lemaradt hogy fiú vagyok

júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
30.: Jézusom, neked sem komplettek a szüleid...
júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
79%

30 vagyok.

Ez tényleg ennyire rossz?

Igazából nekem ezzel semmi bajom nincs.

Jól érzem magam nélküle.

júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
92%
Igen, valójában annyira rossz. Nem az, hogy nem érzel rá késztetést, hiszen nem kényszer csinálni, hanem az, hogy a szüleid megtiltották és faggattak is róla. Az én anyám is ilyen debil módjára állt hozzá, van is sz.xuális traumám miatta, amit nem tudok leküzdeni.
júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
85%
Jah és apád hülyeségeket beszél, ugyanis nem káros.
júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
94%

Nem káros, nők esetében támogatja a megfelelő orgazmuskészség kialakulását és valószínűleg mentálisan is hasznos a kielégülés érzése, ami kihatással lehet a fizikai egészségre is.

Fiúk esetében egyrészt az urológusok szerint is hasznos a rendszeres "ürítés" a prosztata egészsége szempontjából, legalább hetente egyszer.

Magam részéről mindig naponta igényeltem, ezt már nehéz megmondani, hogy azért, mert ilyen aktív a hormon vagy akármi termelésem, vagy azért látszom ma is jóval fiatalabbnak, mert napi ürítéssel aktiváltam mindig a megfelelő folyamatokat (ha nem volt nő).

Szerintem az ilyen "edzettség" csak elősegíti, hogy nővel is jó legyen (meg neki is), azaz soha, semmi hátrányát nem tapasztaltam.

júl. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
72%
Lepontozó 50%-osnak: nézz utána, ha nem hiszed, hogy abszolút nem káros, sőt, egészséges egyenesen! 36-os mindent tökéletesen leírt. Egyébként én is fiatalabbnak nézek ki, talán tényleg lehet ennek is köze hozzá, hogy amióta tudom, hogy azok fejében van a baj, akik ezt üldözik, na azóta én is csinálom rendszeresen, ha úgy érzem. Az ilyen elfojtásos alakok meg takarodjanak ki mások nemi szervéből!
júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Még csak a felénél jártam, mikor megfogalmazódott bennem az egyetlen út: terápia. Mindenképpen ajánlom, teljes mértékben úgy gondolom, hogy minden létező embernek kellene járnia, általánosságban is elképesztő mennyire nem jsmerjük magunkat, vagy azt ami belül emészt (aztán csodálkozunk hogy tele vagyunk betegségekkel..). Te legalább tudod ezt az egyet ami bánt, de biztos vagyok benne hogy sokat tudna szakember segíteni. Remélem, sikerül megfejlődnöd hogy ez visszahúzzon, vagy negatívan hasson kapcsolatodra.
júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!