Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan szülő aki nem...

Van itt olyan szülő aki nem hagyja/ hagyta a gyerekét maszturbálni?

Figyelt kérdés

Nekem anyám mindent megtett, hogy te tudjak. Éjjel mindig nyitott ajtóval kellett aludnom, mindig mikor elment a folyosón este, benézett hozzám. Nyitott ajtóval kellett zuhanyoznom, de sokszor bent is volt amíg zuhanyoztam, vagy figyelte az időt. Annyira félt hogy hülye vagyok és terhes leszek, hogy mindig ellenőrizte, hogy menstruálok-e (ezt remélem el tudjátok képzelni). 16 éves koromig nem maradhattam egyedül otthon, és még barátnőnél, szülői felügyelettel sem aludhattam ott. Én volt, hogy próbálkoztam, de brutális szorongás alakult ki bennem. Persze 18 évesen elmenekültem otthonról, és azóta sem tud rólam semmit, de annyira belém égett ez, hogy mikor 20 (!) évesen le akartam feküdni a barátommal elsírtam magam. (A barátom azóta nagyon sokat segített, de gondolkozom, hogy elmenjek/elmenjünk szexuálpszichológushoz)

Ha ti is csináltok ilyet, ennek mi az oka? Szülői oldalról ez milyen?



jún. 6. 21:13
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:
92%
Nálam apámnak nem tetszett a dolog, de azért nem volt ennyire komoly a dolog. Sajnos voltak alkalmak amikor rajta kapott. Ilyenkor megkért hogy hagyjam abba olyankor figyelte kicsit tényleg abba hagyom-e de amint nem figyelt csináltam újra. A legemlékezetesebb az volt amikor egyszer fél órát csináltam és előttem mesélte el anyámnak telefonon.
jún. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 Szervizmérnök úr ***** válasza:
20%

21.

Általában azt hiszitek gyakorisok, így az írásodból mindenki látja, hogy fiú vagy lány vagy.

Csak azért, hogy aki vizuális típus, jobban el tudná képzelni a szituációt, nem számít.

jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
23%

#20.

Azt hogyan érted,hogy az apukád segített is benne? Lány vagy fiú vagy?

jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
62%
#22 fiú vagyok
jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok szülő, de már az is teljesen normális, ha valaki kisbabaként fogdossa magát.
jún. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
84%
#22 Miért számít az, hogy fiú vagy lány? Mindkét esetben gáz!
jún. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
90%
Ezek kontroll mániás szülők, nem akarják, hogy felnőjj, azt akarják örökre az ő kislányuk légy. Nem pont a te eseted, de ezek a sajnálatos vaginális "ellenőrzések" lehet egyeznek, van egy gyereksztárként lett ismert mostmár író nő, aki hasonló dolgokon ment keresztül a kontroll mániás anyjával, esetleg elolvashatod a könyvét, hátha segít kicsit: Jennette McCurdy - Glad My Mom Died
jún. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
88%
Engem a szüleim hagytak maszturbálni. Miért tiltanák meg?
jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
35%
Én anyumtól 15 évesen dildot kaptam és megmutatta h használjam, semmi sem tabu nálunk
júl. 28. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
65%

A maszti nálunk is tilalom.

Apám különösen tiltja, sokszor kérdezte hogy ugye nem teszem, mert káros stb.

18-19 éves koromig azt hittem senki se maszturbál, nem beszéltem erről másokkal csak a szüleimmel.

Most 22 vagyok és azóta se tettem még, de valahogy nem is akarom. Vagy csak azért mert még nem próbáltam?

A vágyat érzem rá, de bizonytalan vagyok ilyen téren.

júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!